SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133678

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
BigMark
MetodaMen
BigMark
Wiem że loteria dlatego badania zrobię za dwa tygodnie. Natomiast dziwna nagonka. Nawet przedstawicielstwo Shree włączyło sie w dyskusje i będą robic niezależne badania całej partii SA-308 a wyniki opublikują oficjalnie na stronie. Jeżeli wyjdą źle to maja wymienić towar wszystkim co kupili tą partię.


Mam akurat tą samą partię o której mowa w tym ,,badaniu", z ciekawości za 2 tygodnie przybije kilka razy zrobię badania w Alab żeby mieć dokładny wynik i zobaczymy co tam ciekawego wyjdzie- mam nadzieje że nie będzie aż takiej lipy bo się wk.....:)


No właśnie tak się zastanawiałem czy ktoś ma tą partię. Super, przynajmniej zobaczymy na ile wiarygodne są takie badania i takie stronki z "niezależnymi" testami :)
Swoja drogą to prop z tej partii na 100% w dużych ilościach latał po Polsce i nie było jakiś zbiorowych narzekań, a przecież propa czuć od razu. Mało tego tak jak napisano powyżej że Shree raczej wszyscy chwalą.
No nic ja też zaczekam jak rozkręci się enan i ide robić badania.


Robiem badania krwi na propie shree, ale nie pamietam jaka to była seria- wynik 8519ng/dl ,wyniki troche niższe niz na AP-9700 ng/dl.Natomiast stary shree to był sporo zanizony wynik 5100 ng/dl.dawka leciała 200mg e2d. Mam nszdieje że ta seria o której piszą nie okaże sie tak fatalna, bo z ta serią czeka u mnie towar na wbicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
BigMark jak zrobisz te badania na propie to wrzuć na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
to do MetodaMan z tymi wynikami, nie BigMark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
ta strona to sciema, kumaci ludzie w usa wiedza kto (jakie forum) oplaca ta strone, dluga historia by tu omawiac szczegoly, shree nie bronie ale tu ich akurat wzieli na odstrzal ze wzgledu konkurencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
całkiem możliwe, za każdą tego typu stroną, stoi kasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 559
mm1986
ta strona to sciema, kumaci ludzie w usa wiedza kto (jakie forum) oplaca ta strone, dluga historia by tu omawiac szczegoly, shree nie bronie ale tu ich akurat wzieli na odstrzal ze wzgledu konkurencji


Też mi się tak wydaje. Na MESO-Rx są całe wątki założone przez właścicieli anaboliclab, poza tym to forum też podobno jest ich. Na uk-muscle trochę ich już zdemaskowali. Zdaję sobie sprawę, że UG nigdy nie będzie miało idealnych i równych partii, ale żeby aż takie różnice w stężeniach deklarowane/badane były to się dziwie, zwłaszcza, że surowiec propionianu jest tani. Co innego metenolon albo oxandrolon...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
oczywiscie ze tak, jak mowie nie bronie shree bo nie mam w tym interesu ale tutaj wiatr wieje od strony meso rx tu nie chodzi o 1000zl tylko troche inny podzial na rynek usa..

akurat w tym samym czasie napisalismy oboje o meso dobrze ze i tutaj sa kumaci ludzie


Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2016-01-05 16:58:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 559
Poza tym chcą, żeby ich wspierać finansowo, bo każde badanie jest drogie i kosztuje ok 400$. Ktoś wyliczył, ze strona istnieje od roku a wykonała już 56 testów co daje łączny koszt 22000$. Nie licząc tego co chcą pewnie wyciągnąć od producentów UG w zamian za "dobre" wyniki testów ;) Tak wiec ludzie przelewają pieniądze a nie wiadomo w jaki sposób odbywają sie te testy i czy w ogóle się odbywają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Dokladnie jak mowisz, tych stron/for z badaniami bylo kiedys duzo i z czasem wyszlo szydlo z worka. Jest to super pomysl na zarobek, nie robisz nic nie legalnego a zarabiasz wiecej niz diler apropo badan w Simec AG to nie jeden cwaniaczek sie na nich powolywal a pozniej wyszlo ze firma o niczym nie wie, wazne ze sie chajs zgadza

PS na ero kiedys bylo pare testerow, brali zaledwie 70$ od badania, robili kilka dziesiat badan dzienie, wstawiali tylko wykresy nic nie badali a jak ich FDA dojechalo, okazalo sie ze na paypalach ludzie po 150 tys dolarow


Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2016-01-05 17:09:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20103
Które cypio brać Nexium czy Androchem , a może szukać jeszcze co innego?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej