SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12164382

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15420
Witam jaka deca z wymienionych
Alch genesis medi tech roy


Zmieniony przez - Pawełekkkk w dniu 2016-01-05 10:13:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 559
Witam,

Nie wiem czy już było to poruszane, ale czy zetknęliście się ze stroną:

http://anaboliclab.com/lab-results/steroid-name/testosterone-propionate/shree-venkatesh-testop-100-lab-test-results-2015-12-21/

Strasznie zjechali Shree i nie wiem co o tej stronie sądzić, bo czytając komentarze to strona może być nastawiona ściśle pod marketing i "wyciąganie pieniędzy". Czy to możliwe żeby prop ze Shree miał tylko 31mg substancji czynnej skoro tak wszyscy to chwalą? Obawiam się ponieważ rozpocząłem cykl na enanie ze Shree.


Zmieniony przez - BigMark w dniu 2016-01-05 11:08:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ug to loteria weż zrób badania bedziesz wiedział , shree każdy zachwala ;) poza tym to tylko forum piszą co chcą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 559
Wiem że loteria dlatego badania zrobię za dwa tygodnie. Natomiast dziwna nagonka. Nawet przedstawicielstwo Shree włączyło sie w dyskusje i będą robic niezależne badania całej partii SA-308 a wyniki opublikują oficjalnie na stronie. Jeżeli wyjdą źle to maja wymienić towar wszystkim co kupili tą partię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2691
Panowie jakie wino dobre orła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jadłem biosire, cyber, vermo, AP każd było ok. Ale łatwiej coś doradzić gdyby było jakieś info od Ciebie do czego masz dostęp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
borek1382
Panowie jakie wino dobre orła.

shree też kosiło pięknie :)

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2691
Vermo.ap.shree.bałkan.genamed.nexium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4879
zioekt
achmed123
Podjadal ktoś ostatnio viagre z altimy??

normala wiagra
tak ale są lepsze i gorsze ciekawe do których ta się zalicza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BigMark
Witam,

Nie wiem czy już było to poruszane, ale czy zetknęliście się ze stroną:

http://anaboliclab.com/lab-results/steroid-name/testosterone-propionate/shree-venkatesh-testop-100-lab-test-results-2015-12-21/

Strasznie zjechali Shree i nie wiem co o tej stronie sądzić, bo czytając komentarze to strona może być nastawiona ściśle pod marketing i "wyciąganie pieniędzy". Czy to możliwe żeby prop ze Shree miał tylko 31mg substancji czynnej skoro tak wszyscy to chwalą? Obawiam się ponieważ rozpocząłem cykl na enanie ze Shree.



Zmieniony przez - BigMark w dniu 2016-01-05 11:08:20


ja milem suste i cypa sam olej takze wiesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium