SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12134030

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5818
Prop i cypio z titana warty coś czy omijac to z daleka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
czasem wystarczy cofnac sie troche do tylu zamiast zadawac co chwila te same pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5818
Chciałem się upewnić :) już czytałem. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Bilem ostatnio sute i enana TITAN,teraz przeszedlem na Nexium,obie firmy maja dobre testosterony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten clenbuterol sopharmy bez alfabetu breila ktoś jadł? bo znalazłem identyczny jak mój tylko z alfabetem :( a wygląda tak samo tylko bez tego alfabetu :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6766 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66617
Pany APEX a konkretnie testy wystepują niby te same estry ale 2 r oznych szatach graficznych białe i niebieskie fiolki
Któreś warte uwagi czy trzymać się Andro?

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 729
co się dzieje z genamed ? pół roku temu towar był zadowalający i tani :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
kierek
co się dzieje z genamed ? pół roku temu towar był zadowalający i tani :D

Bez zmian zadowalajacy
2

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zależy co ja miałem genameda enana i był prop ;;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
żeleś
Pany APEX a konkretnie testy wystepują niby te same estry ale 2 r oznych szatach graficznych białe i niebieskie fiolki
Któreś warte uwagi czy trzymać się Andro?




A jesteś zadowolony z andro? Jak tak to po co kombinujesz i zmieniasz lab?

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej