SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133269

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52782
Od roku waliłem sam Androchem z małymi wyjątkami jak i moi znajomi i nikt złego słowa nie powiedział, a był tu multum środków. Jedyne co mnie troche rozczarowało to Metka, reszta petarda. Przy okazji Androchem pytanie - Enan tak samo kosa jak Cypio? bo osobiście nie biłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1017
jak bold andro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4879
achmed123
lodzianin1
wbij oba środki osobno
i zobacz od czego to na pewno jest'
treny e są ogólnie bezbolesne
szczypanie jak jakies miałem to tylko jak za szybko po zdezynfekowaniu wbiłem igłę lub trafiłem w zrost aleto chwilowe.
utrzymujące się jak piszesz godzinami , nie spotkałem się z czyms takim nigdy.
Jak wbijesz osobno i będziesz wiedział od czego to albo zacisnąć zęby albo zmiana na inną firmę
osobiście bym zmieniał komfort po iniekcji to też jest kryterium którym się kieruję
Tak spróbuje czuje ze towar w śmieci pójdzie cholera wie co tam w środku siedzi
. Poszło osobno i jest gitara bezbolesne. Dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 131 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30454
Witam dziki, jak oxa z andro ??

Od siebie moge dodać androchem prop, master, tren a - kosa


Zmieniony przez - tuxhorn w dniu 2015-12-29 19:46:45
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Mam pytanko odnosnie B.M

Bil ktos HEXE ?? - bardzo jestem Ciekaw Opini n/t dzialania
to samo tyczy sie Masteronu

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Hexa BM wjeżdża u mnie w styczniu. Po tym jak pozamiatał kumpla z klubu ślina cieknie.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
krzykacz
Hexa BM wjeżdża u mnie w styczniu. Po tym jak pozamiatał kumpla z klubu ślina cieknie.


ciekaw jestem czy jest co ma być w środku , daj znac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27491
metka andro bdb/ bold alpha mimo zlej opinii w necie u mnie w realu paru ziomkow leciało w sezonie i zadowoleni/ cyber chwalony jeśli chodzi o treny

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23897 Napisanych postów 67735 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 536608
Cypek z andro leci od 3tyg, wczoraj badania poszly.


"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1341 Napisanych postów 3490 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Zawsze byłem ciekawy co te panie/panowie sobie tam myślą jak widzą takie wyniki
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej