SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133818

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 966 Wiek 109 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39751
krzykacz
NAFCIARZ_
lodzianin1
dokładnie wiele razy to tutaj powtarzałem u nas badanie testa to plus minus 30 złoty
wbijasz kilka iniekcji i robisz badanie i wiesz na czym stoisz


Tylko u mnie jak podkreśliłem że chce dokładny wynik to Pani zrobiła wielkie oczy i wyslala do jednego ze szpitali że tylko tam mogą tak dokładnie zbadać. A w szpitalu to samo, Panie nie wiedziały że jest możliwe takie badanie :/ nie miałem czasu do drugiego szpitala jechać więc zrobiłem to co mogłem.


Niezmiernie trudno trafić na sprzęt w labie na którym nie ma możliwości oznaczenia dokładnego poziomu test. Raczej jest to już niemożliwe (a nawet gdyby jakiś mniejszy szpital miejski/gminny co się uchował dzięki łasce burmistrza czy starosty powiatu, to materiał jest pobierany i odsyłany do laba gdzie się wykonuje takie badanie, i to nie jest ameryka ale norma), ponieważ sprzęty są regularnie wymieniane w ramach poprawy jakości świadczonych usług medycznych. Zobowiązują do tego normy/certyfikaty/systemy zarządzania jakością itd... Każdej placówce na tym zależy, bo za tym idą pieniądze.

Tak więc personel bardziej nie był przygotowany do akcji niż nie miał technicznych możliwości. Po prostu zostałeś zbyty. Trzeba było poprosić kierownika laboratorium.


Laboratorium w dużym szpitalu dlatego byłem zdziwiony że nikt nie wiedział o co mi chodzi. Czyli następnym razem mówić wprost żeby nie palili głupa i albo dokładny wynik albo wcale?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3349
A to co tylko dwa laby masz w okolicy ? Najprawdopodobniej jest kilkanaście które wykonają z chęcią to co klient sobie życzy Ja w samych alejach w częstochowie mam 10 labów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Idąc na badanie pełnopłatne jesteś nie pacjentem a klientem, a jeśli personelowi szpitala (czytaj firmy po zmianach platformy) nie zależy na obsłudze klienta i zarabianiu mamony to znaczy, że coś u nich mocno nie gra.

Ja nigdy nie spotkałem z sytuacją kiedy osoba została od tak sobie odesłana bez badania. Sam miałem kilka sytuacji kiedy faktycznie nie można było wykonać jakiegoś badania specjalistycznego ale materiał został zawsze pobrany i odesłany do laba z którym każda placówka w tym poj**anym kraju ma podpisaną umowę z zakresu specjalistycznej/rozszerzonej analityki medycznej. Wynik wracał do odebrania w miejscu pobrania. Proste.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
i teraz nie wiem, czy mogłem brać AP albo Shree od dilla, czy czasami tez nie okazaloby się ze stężenia pozaniżane, a kwitów więcej trza wyścielić .... teraz lece genamed, ale z tego samego źródła więc też nie jestem jakoś mega optymistycznie nastawiony ... a no i zostały mi dwie butle Nexium'a, dobić do końca czy do kosza?

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 966 Wiek 109 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39751
Labow mam dużo. Po prostu w tym najbliższym nic nie wiedzieli o czymś takim i wysłali do lab w szpitalu że może tam takie dokładne badanie zrobią. Jeszcze mi pokazała kartę że ma tylko kwadracik do zaznaczenia co ma być badane a nie jak dokładne ma być wykonane. Następnym razem zanim ustawie się w kolejkę dokładnie się spytam czy potrafią to zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
steroid_fa
i teraz nie wiem, czy mogłem brać AP albo Shree od dilla, czy czasami tez nie okazaloby się ze stężenia pozaniżane, a kwitów więcej trza wyścielić .... teraz lece genamed, ale z tego samego źródła więc też nie jestem jakoś mega optymistycznie nastawiony ... a no i zostały mi dwie butle Nexium'a, dobić do końca czy do kosza?


ciężko powiedzieć większość propów działa dziwna sprawa ogólnie
zrób jeszcze jedno badanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3349
dokładnie zrób gdzieś gdzie wiedzą co to podanie dokładnego wyniku testa całkowitego Skoro nie mieli o tym zielonego pojęcia to może i tak testa też Ci zbadali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
jak się wynik na tym powtórzy to w kibel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4879
lodzianin1
achmed123
lodzianin1
achmed123
Panowie po iniekcji terenu E z nexium strasznie piecze przez kilka godzin jaka może być przyczyna???


to pierwsza iniekcja ?? z czymś takim się nie spotkałem powiem szczerze aby piekło kilka godzin po iniekcji
to juz druga iniekcja.


tylko samego trena bijesz w pompce???

Razem z susta. Susta leci juz dłuższy czas. Z terenem z gena było ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
na acetacie jest tak ze piecze do paru minut p szocie(przynajmniej mnie) ale jak cos takiego masz pare godzin to cos nie tak musi byc...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej