SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163215

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6307
Dlatego napisalem jak w temacie co warto bo dzialalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61937
ziki2000
Dokładnie bo żeby mieli wszystkie estry poszczególne to też by je sprzedawali solo jak np własnie propa czy enana...


Tylko po co sprzedawac poszczegolne estry, ktorych i tak nikt nie bije, zeby potem brakowalo do miksa?
Dwa miksa kupuje sie gotowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94352 Napisanych postów 364294 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668692
steroid_fa
Pany co teraz najskuteczniejsze na redukcje fatu? Wiadomo, że dietanabol, ale jako, że jestem drug addict przydałby się jakiś dodatkowy kop. Mam Black Bombsy od Doriana, ale one mi apetyt tak kur**sko hamują, że nie wiem czy wyrobie te 3000kcal... Dzieki z góry za odp


Ten dorian jest z 1.3 ? Bo u czesci gera wplywa na laknienie.kup np t5 czyli stary mix e/c/a

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
Ja mam starego Doriana. Kupowalem go bodajże w 2013. Mam je w aucie więc nie wiem jaki skład tam dokładnie jest, a niestety moduł komfortu mi sie sypnął w i stoi u elektryka. Sprawdze później. Ale powaga, jak strzeliłem ostatnio 2 hexa taby przed treningiem to po treningu ledwo 100g kuraka moglem wcisnąć o ryzu nie wspomne... musiałem zapić gainerem bo nie dało rady .

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
1,3 to syf jak dla mnie, zle reaguje na gere (brak laknienia i zjazd).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94352 Napisanych postów 364294 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668692
Nie kazdy ja dobrze toleruje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 86 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2558
Nordic Pharmacy, ktoś coś o tym labie, bo mam okazję capnąć po dobrych cenach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
steroid_fa
Pany co teraz najskuteczniejsze na redukcje fatu? Wiadomo, że dietanabol, ale jako, że jestem drug addict przydałby się jakiś dodatkowy kop. Mam Black Bombsy od Doriana, ale one mi apetyt tak kur**sko hamują, że nie wiem czy wyrobie te 3000kcal... Dzieki z góry za odp


Helios, helios + efka, helios + t3.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158767
lestat1986
1,3 to syf jak dla mnie, zle reaguje na gere (brak laknienia i zjazd).


I miekka faja nawet na cyklu testa :P również nie polecam tego szajsu...
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158767
kulmasBAN
ziki2000
Dokładnie bo żeby mieli wszystkie estry poszczególne to też by je sprzedawali solo jak np własnie propa czy enana...


Tylko po co sprzedawac poszczegolne estry, ktorych i tak nikt nie bije, zeby potem brakowalo do miksa?
Dwa miksa kupuje sie gotowego.


Np są estry dłuższe które fajnie by było kupić solo...dla mnie super sprawa sprawdzić poszczególne estry jak działaja na nasz organizm...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium