SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163401

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 320 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6664
Ok dzięki Panowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 350 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20973
Marek2806
Ten Lyka Labs ja już miałem dosyć po jednej tabletce podobno jest czymś podsypany. Ja go odstawiłem bo nie dawałem rady.


Też słyszałem podobnie opinie o dzieleniu tabsa na 4 :( i chciałem potwierdzić.
Będzie trzeba poszukać czegoś innego. Dajcie znać jakiego clena warto poszukać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 320 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6664
comeback
Alpha DD i wino inj. - bardzo dobre.
Galenika - jak trafisz ori to świetny koks. Teraz jest ta nowa wersja z nalepkami i zmienionym pudełkiem z hologramem. Mam na stanie ale jeszcze nie testowałem. Komuś wyżej pisałem odnośnie koloru soku przy Galenice, jak kieruję się tym że ma być jaśniutki żółtawy i zawsze trafiałem ori (3 albo 4 razy) pooglądaj fotki w sieci - choć głowy oczywiście za ten patent nie daję.


Test enan z Galeniki taki jak mówisz, jasno żółty, równiutko nalany, pudełko z hologramem. Niedługo będę wbijał to dam cynę jak te środki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
WyrwiCh**
z tego co wiem , to z omni geno jest taki problem ze od pewnego czasu jest on w obiegu zamknietym (szpitalnym) bo nie chca mi juz dawac jak kiedys ... z EPO bedzie tak samo ?? jesli chodzi o wchód to nie mam tam przełożenia więc nie idę w tamtym kierunku ..



To o czym Ty nawijasz, o gh czy epo...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3278
Siema, jak tren enan z Bioniche ? Leciał ktoś ostatnio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Bioniche możesz być pewien jak tego, że teraz jest noc a jutro będzie dzień

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10380
MK-677 GH/IGF-1 ktos miał z tym stycznosc?

skinol1977

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Na co lepiej teraz nastawic sie alpha czy cyber? Testy,nandro,antek,

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3278
krzykacz
Bioniche możesz być pewien jak tego, że teraz jest noc a jutro będzie dzień


Bóg zapłać, wyrwałeś mnie z czeluści niepewności ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
ta wersja z nalepka bdb jesli chodzi o gale.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium