SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12134064

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 355 Napisanych postów 1961 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68924
thugnwk
Panowie Enan z Galeniki? w amp 1ml

Jak orginal to b.dobry enantat.... a jak nie to roznie mozesz trafic na b.dobry ,slaby albo olej.....
To apteczny srodek jest ok i moze byc fake.....Co tu doradzac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Sam nie wiem teraz. Na olej na pewno bym nie chciał trafić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
Ja kupilem jakiś czas temu bo mi się podobała, ale jeszcze nie testowałem
Nowa wersja z nalepkami, ładnie wygląda: kolor, równo nalana, pudelko z hologramem z tyłu, mam serie 03733.
U nas jakoś Galenika ucichła ale na zagranicznych bordach widziałem raczej dobre opinie o tej nowej wersji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
zaryzykuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
Ja miałem zawsze szczęście do Galenik. Moim zdaniem najważniejszy jest kolor soku, taki specyficzny jasno żółty - tym się kieruję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Akurat ten który mam brać ma przezroczysty..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
przyglądnij się dokładnie jak będziesz kupować, to nie jest taki żółty olej jak np. tren, w galenice jest jasny żółtawy poblask - pooglądaj fotki w sieci, widać to też dobrze na starszych wersjach z nadrukiem.
No chyba że coś się teraz zmieniło...to wtedy gadam głupoty i możesz je olać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19931
witam

durabol 250 infinity labs bil ktos jakies opinie?

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Siema panowie, wlasnie dostalem na email wyniki z labu, wynik tescia enan Androchemu 1,5ml co drugi dzien (1300mg week) 14 tysiecy )))))) zaden to pimp, pozniej wam wkleje badanie teraz musze leciec, rzuce wam batch jezeli to ma znaczenie dla kogos, dobrze ze mam jeszcze 8 flakonow ale mi sie morda cieszy


Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2015-12-07 19:51:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
ja zaraz odpalam cypio z Androchem i mam nadzieje ze bedzie tak jak u ciebie :)

desiderata

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium