SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133261

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
propy to biłem w różnych odcieniach ale działały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
prop to juz musi byc k****stwo zeby nie dzialal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
jak testy by nie działały to firma do skreślenia to fakt.
z drugiej strony już są trochę na rynku/
lecz jak pisąłem biłem propy i chyba jakiegoś długiego testa też ale to z 3-4 lata wstecz
u mnie nie widać firmy za bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
proviron jaki under godny polecenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli under to tylko jadłem bioniche, ale był ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6766 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66617
e-lite
prop to juz musi byc k****stwo zeby nie dzialal.


Titan

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
pewnie i tak zaraz co innego w amp powstanie i banda frajerow da sie na to zlapac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
cichy10001
ziki2000
Zauważyłem że jak leciałem 1 gram aptecznego mixa testa to wszystko było ok ,a jak przeszedłem na suste titana -taka sama dawka 1 gram ew to po krótkim czasie zaczeło mocno mnie wysyfiać tzn wiadomo bolące pryszcze itd...zakłądam że nie jest to wina wywalonego estro bo wątpie że susta titana miała większe stężenie niż apteka bardziej zakładam o czystość towaru...

Wczoraj poszły 2 rakietki tribolda titana - póki co zero bólu i stanów gorączkowych- zobacyzmy jak z działaniem


a co ile dni biłeś?
może tutaj znaczenie mają estry, bo wątpie, żeby w titanie były wszystkie te same co w ori omce

donwaz1899
bije ktoś one ripa z andro ?


spokojnie możesz brać, bardzo dobry rip jak za te cene :)



Zmieniony przez - cichy10001 w dniu 2015-11-28 11:06:45


Biłem cały czas testy w poniedziałek i piątek...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
żeleś
e-lite
prop to juz musi byc k****stwo zeby nie dzialal.


Titan


Dokłądnie jak znajomy mi napisał ze prop titana lip-a to nie wierzyłem bo wtedy titan powiedzmy w PL był na topie a więc nie dawałem wiaryt że można na propie w h**a ciąć a jednak...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Nie wiem o co chodzi z tym Titan

Sust,deca, cypio, enan, ox wini, meta ,Prop , master, tren a, bolda i tribolda przez dłuższy okres
Wszystko działało jak należy, z pewnym zastrzeżeniem - tren a - zaniżony o dobre 50% :)
Z wszystkiego innego byłem bardzo zadowolony - ox szczegolnie mile zaskoczyła.

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej