SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133255

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
pajaczeq
Panowie pomóżcie bo wypadłem trochę z obiegu :D z jakiego labu master prop, tren ace, test prop?? Co teraz jest najlepsze ?


Do czego masz dostep??

lordknaga
a bil ktos bolda vermodje? flaszka 10ml - 1ml/200mg ? bo z tego co czytalem to niby lipa...


Bo jak juz celowac w Vermodje to z naciskiem na ampy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15302 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387296
mialem propa i deke i hulalo, tylko tutaj wyczytalem niedawno ze niby ten bold to lipton po calosci

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 643
Panowie opinie na temat priopionat ukraina ampak czy podrabiaja bo bez recepty mozna dostac na ukrainie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Jeśli w aptece to 100% bierz.

A tak to ten topic

https://www.sfd.pl/APTEKA_INFO__saa_w_PL_/_EU_/_WORLD-t949409-s142.html 
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
stefansiara
czyli, ze shree tez działa jak nalezy, dobrze zrozumialem?


Bilem ovigil oraz pregnyl. ovigil dzialal dobrze dopuki nie sprobowalem pregnylu z apteki;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 255 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12280
ja tam biłem z hcg, ovigil, provigil, eutrig, pregnyl z apteki i różnica nawet jeśli była w działaniu, to nie było to wyczuwalne, wszytkie były si
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15302 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387296
ja tez myslalem ze jakis inny jestem, bo pomiedzy ovigilem a pregnylem nie bylo dla mnie roznicy w dzialaniu, natomiast u mnie w okolicy jesli maja do wyboru oba, to wszyscy wola pregnyl 'bo lepszy'

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 255 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12280
o gonassi jeszcze zapomniałem. Biorą pregnyl bo 'apteka' lub dil innego nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Aras84
pajaczeq
Panowie pomóżcie bo wypadłem trochę z obiegu :D z jakiego labu master prop, tren ace, test prop?? Co teraz jest najlepsze ?


Do czego masz dostep??

lordknaga
a bil ktos bolda vermodje? flaszka 10ml - 1ml/200mg ? bo z tego co czytalem to niby lipa...


Bo jak juz celowac w Vermodje to z naciskiem na ampy.


Praktycznie do wszystkiego dlatego pytam nie podając labow żeby nie sugerować nic andro chodzi w dobrej kasie ale jak z działaniem? Bilem ich metke Inj i bylem bardzo zadowolony. Szukam czegoś żeby naprawdę było w miarę pewne a nie kolejny hajs na towar gdzie jest 1/2 stężenia

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Androchem mogę Ci śmiało polecić. Wszystkie 3 pozycję o które pytasz testowałem na sobie i działały wyśmienicie. Jak masz dojście to polecam również Cybera.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium