SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12162994

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402340
przepychanki, wiadomo byly i beda, kto ma swój rozum wie o co chodzi i wyciagnie wnioski..
jednak co do bolda to chyba najwiecej skrajnosi , tak samo jak wlasnie czy jest czy nie jest wartosciowy,
choc czesc pewnie takich opinii ze jest bez wartosciowy pochodzi od osob ktore nie trafily na bolda albo nie wiadomo czego sie spodziwaly..

sam zastanawiam sie na boldem ale jak bic cos co najmniej poł roku i nie miec tak wlasciwie caly czas pewnosci czy bold to bold to troche lipa..

majac do wyboru
genesis, nexium, dose, genamed, shree i alpha (wszystkie chyba maja bolda?) gdzie moge miec najwiecej pewnosci ze bedzie tam co ma byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Szczerze najlepsza ,,weryfikacją '' labu jest dobry ziomek z siłowni. Nie lubię się wypowiadać w kwestii labów wymieniłeś genesis, nexium, dose, genamed, shree i alpha żevy mieć wiarygodną odp musiałby być człowiek co brał boldy tych labów jeden po drugim czasami jedna seria jest dobra , następna już nie.
Ja brałem veta boldemax i shree i działały krew zagęszczona, jakoś tym razem nie brałem wzrostu apetytu, więc z tych co wymieniłeś mogę tylko polecić ,,shree, ale tak jak pisałem czasami inne rozdanie już , może działać lepiej lub gorzej.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
Shree, alpha, nexium i genesis amp te boldy dzialaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
wybrałby shree lub genesis 1 ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4997
Witam, jakie opinie o trenie ace Malay Tiger 150mg oraz o Ripped 250 Malaya( prop 100, tren ace 75, master 75) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3352
tad600
Shree, alpha, nexium i genesis amp te boldy dzialaja

Ciekawe... Bo nexium jeszcze bolda nie ma :) Bedzie mial go w najblizszym czasie, ale jeszcze nie ma go w swojej ofercie, a Ty juz wiesz, ze dobry ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2190
Może juz ugotował i bije
Ludzie po prostu małpują po innych, ktoś coś napisze a potem stado małp powtarza.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
Racja pomylilem sie z tym Nexium, fakt jeszcze nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Panowie pytanie podsumowując to co się czyta w tym temacie i innych oprócz takich labów jak nexium, cyber, androchem jakie jeszcze inne laby które trzymają stężenie i naprawdę można spotkać we flakonie tren ace. Może się nie zgadzacie co do tych trzech wymienionych? Z jakich labów jeszcze jest wart wydania pieniędzy tren ace który naprawdę jest trenem :) i trzyma stężenie. I proszę oszczędźcie odpowiedzi w stylu 75mg nexium = 200mg Genamed XD

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A ja właśnie kieruje się kumplami z siłowni i tym jak wyglądają po danych sokach i dawkach i stad wiadomo co działa jak trzeba. Teraz kumpel bije bolda PROPHARMA np i twierdzi, że kopie bardzo przyjemnie. Co zresztą po Nim widać ;)

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium