SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163774

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
Marian sie starszych kolegow naczytal i blyszczy nam nietuzinkowymi zartami zalosne......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
DevilHunter
hetoprom
Jakie wino inj? Ap?

Alpha zawsze było ok


Genesis amp 1ml ma podobno dobre winko, juz odlozone lezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
hetoprom
Jakie wino inj? Ap?


Alpha, Genesis ampy, Genamed, Dose, PMP, Bioniche ciemne, Desma. Nie spotkałem się, żeby ktoś po tych winkach miał problemy po inj

silnik123
To jak to jest z tą metką od nexium ? warto próbować czy nie ?


Bardzo dobra meta, mimo sceptycznego podejścia powoli widać, że większość środków maja na wysokim poziomie, ponad przeciętność PL ug.

Halki
Ktoś Mastera z Nexium bił? Jak wypada np. w porównaniu do Dose?


Do Dose nie wiem, natomiast przy Androchemie wypada zdecydowanie na + Nexium. Dose i kilka innych masterów biłem osbiście, każdy działał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
Master Nexium podobny poziom jak Dose
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
w jakie npp celowąc teraz?

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Alpha, Genesis ampy, Genamed, Dose, PMP, Bioniche ciemne, Desma. Nie spotkałem się, żeby ktoś po tych winkach miał problemy po inj

Zdecydowanie odradzam PMP, kilka osob karetka po tym zabierala ale to dawna historia, moze sie poprawilo. Dose tez nie polecam bo co prawda karetka nie musiala interweniowac ale lekarz owszem i to tez nie w jednym przypadku. Trzeba jednak pamietac ze wino inj samo w sobie jest juz duzo bardziej ryzykowne niz oleje i kazda firma, nawet ta ktora do tej pory nie miala wpadek moze nas nie milo zaskoczyc.

Milo wspominam desme ale ta z zoltym prochem, z bialym znam tylko negatywne opinie. U mnie laduja bioniche biale i widze ze nie kuleja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21428
Jest jakieś wino na oleju w obiegu?
Wiem że jest apex, ale kiedys sie przejechałem na mecie, a to z tej samej piwnicy na pewno wychodzi, chyba że to jakiś inny apex.


Zmieniony przez - hetoprom w dniu 2015-08-19 23:28:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10380
witam dill mi proponuje boldka z phenom pharmacy i galaxy ktore wybrac dzieki za porade
1

skinol1977

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
Jak susta i deca z titana? Wino inj dose i db pharmy godne polecenia?

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium