SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12160074

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Dlatego , ze narzekają na innych forach ja się trzymam tego jednego


Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2018-10-20 22:02:58

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I czego się irytujesz ?
Ja osobiście bije inny Lab , ale nie będę go reklamował tak jak ty swój , skoro masz tak dobrego Bałkana, to po co zmieniać i szukać . Pierwsze słyszę takie bzdury na temat NewGen .
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 71 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1138
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1126
Panowie jak oxybol tren ace i prop od androchemu mieszkam w UK a wiem ze lab tu akurat bazuje wale trena z propem w jednej strzykawie po zastrzyku z jakies godzine po poprostu juz czuć ból a na drugi dzien daje troche po dupie plus po trenie nie kaszle podczas iniekcji kaszel pojawi sie po paru godzinach delikatny nie mam tez duzych potów pare razy spociłem sie w nocy cięzej mi sie oddycha i nie mam problemów w sumie ze spaniem jakis wielkich czy ktoś mogłby sie wypowiedzieć na temat tego labu :) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 71 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1138
Kaszel nie jest wyznacznikiem tego czy tren jest dobry . Z tego co opisales wygląda na ok , nie trzeba mieć kaszlu , poty to jeden większe ma drugi mniejsze , ból po propie też często spotykany A lab z tego co się orientuję sprzedaje się tyle co mogę osobiście odnieść się do tego .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34900 Napisanych postów 89838 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940105
Sergio7
Panowie jak oxybol tren ace i prop od androchemu mieszkam w UK a wiem ze lab tu akurat bazuje wale trena z propem w jednej strzykawie po zastrzyku z jakies godzine po poprostu juz czuć ból a na drugi dzien daje troche po dupie plus po trenie nie kaszle podczas iniekcji kaszel pojawi sie po paru godzinach delikatny nie mam tez duzych potów pare razy spociłem sie w nocy cięzej mi sie oddycha i nie mam problemów w sumie ze spaniem jakis wielkich czy ktoś mogłby sie wypowiedzieć na temat tego labu :) pozdro


Saidy po trenie nie są wyznacznikiem działania ponieważ każdy inaczej reaguje...kaszel nie zawsze występuje, to zależy też od iniekcji...jeśli masz ból po iniekcji to może być od propa bo nie każdy go toleruje...

Co do labu Androchem to jeden z lepszych labów i przede wszystkim pewniak ponieważ wszystkie środki działają bardzo dobrze...sam osobiście od kilku lat opieram na nim wszystkie cykle i jeszcze się nigdy nie zawiodłem także możesz być spokojny masz dobre soki


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2018-10-21 01:45:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dobry lab ja od ich propa mam dyskomfort poza tym luz. Co do trenu to lecialem długie miesiące 400mg i jedynie potylica mi się pocila w nocy. raz mnie złapał kaszel.
spałem jak zabity.
Za to hdl miałem 1 i byłem mega drazliwy z wahaniami nastroju i wybuchem z byle powodu. Tak ja reaguje na tren więc tu się nie ma czym sugerować . Bikem też tren Genesis wtedy i nexium efekt ten sam


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2018-10-21 02:28:48
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94061 Napisanych postów 363894 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667467
Androchem to pewny lab
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94061 Napisanych postów 363894 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667467
dawidek07
Bardzo dobry lab to Balkan , SQS czy Sis... Jeśli piszesz że New gen to bardzo dobry lab to miłego wieczoru Ci życzę i bij dalej to badziewie z kolegami ... pozdrawiam


Każdy ma prawo do swojego zdania lecz jeśli dla ciebie jest to wyznacznikiem że nie mają dobrej zaciskarki to już inna sprawa .dla.mnie mogą wcale nie zaciskać kapsli tylko gumka sama zamykać flakon.
Liczy się działanie a nie design opakowania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24179 Napisanych postów 67916 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537213
Panowie npp z pblabs?
Wiem ze testy na wysokim poziomie, lab trzyma poziom jak trzeba.
Akurat nikt ze znajomych npp nie bije, a mam w planach odpalic na 3-4 miesiace.

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium