SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163518

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20958
Panowie firma Magnus słyszał ktoś coś?


Zmieniony przez - Mati3 w dniu 2018-01-29 14:10:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6792
17kamil175
TOMISTRONG
jak testy z Nexium?


Działają bdb tylko u mnie występuje delikatny dyskomfort dzień po iniekcji.


Zgadzam sie, nie zawiedziesz sie. Przyznam , ze równiez odczuwam nastepnego dnia lekki bol miesnia ale jest do zaakceptowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
BigMen
grabos.m
Witam, co z tego zestawienia bedzie najpewniejsze: nexium, malaya, bioniche?


Najpewniejsze bedzie bioniche. Jade na tym od dlugiego czasu i nigdy nie mialem wtopy. Czasem wrzucam cos innego ale ogolnie lece na tym labie.



Z tym gh to wy tak serio? myslicie ze tam jest gh? To ze cos pokazuje wynik nie znaczy ze jest danym produktem. Znaczy sie czasem moze byc ale nie dokladnie takim jakiego oczekujemy. Podajac gh 190 aminowe rowniez podniesie nam wyniki poniewaz we krwi bedzie krazyc a ze nie ma to wartosci dla czlowieka to inna sprawa. Jedyny gh ug na ktory licze ze moze byc dzialajacy to nouevox poniewaz podobno nabijany jest surowcem EU a nie chinskim ktory de facto nic nie daje.

Mimo jednak wszystkich zapewnien pozostaje przy aptece dopuki bede mial do niej dostep. Jak sie urwie to polece po 10j nouevoxa i po 3 miesiacach bede mial juz 99% pewnosci co do gh oraz kilka tysiecy mniej w kieszeni. Przebadalem mnostwo gh i czesto poza wynikami nie bylo efektow. Na aptece bardzo szybko widac roznice.

Ludzie szukaja dretwienia, spuchnietych palcy czy dloni, pompy na treningach a tak naprawde gh nie ma tu wiele do rzeczy.




Czyli co, profesjonalne laboratorium nie potrafi zbadać czy gh jest pełnowartościowe czy nie?
Przecież oni maja wzorzec analityczny i na takiej podstawie porównują i ustalają stężenie/jakoś.
Badania imperial akurat widziałem i wyszło, że jest gh w przyzwoitej ilości.

Mówisz, że niepełnowartościowe gh nie działa, ale ludzie w tym ja widzą efekty i chwalą sobie imperiala, wiec jakby było niepełnowartościowe czyli niedziałające to by nikt nie chwalił i nie widział efektów.

Dla mnie twoja teoria, że w chinach nie ma gh jest wyssana z palca. Jeden z najbardziej nierozwinięty krajów na świecie, ponad miliard ludzi i nikt nie potrafi zrobić gh

Dodam jeszcze, że znam parę osób które brały aptekę płacąc krocie i teraz biją sprawdzone ug bo nie widzą różnicy. Nie jest to kwestia finansowa bo akurat tych co znam śpią na kasie.




Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2018-01-29 15:10:18
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20224
Mati3
Panowie firma Magnus słyszał ktoś coś?



Zmieniony przez - Mati3 w dniu 2018-01-29 14:10:35


SAA i peptydy znajomi sprawdzali - bdb towar.
Ja bede testowal GH z magnusa, sam jestem ciekaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
kolo61spoko
Jak z provironem bionische ?


Dziala prawie jak apteka.

literaxy
Witam.
Osobiście polecam enan Swiss bije 500mg week, wcześniej szedł enan Gep - dobry , ale bez szalu, meta Balcan to nie to co kiedys...
Potrzebowałbym opini na temat DD Swiss, prop Gep, npp Primus i o testach z Bioniche, pozdRawiam .


Deca Bioniche brana na przemian z apteka. Bedzie Pan zadowolony.

grabos.m
Witam, co z tego zestawienia bedzie najpewniejsze: nexium, malaya, bioniche?


Bioniche wbijalem/jadlem chyba juz wszystko, nigdy sie nie zawiodlem, malaya wbilem tez troche i rownierz bardzo dobry poziom.

pawel515
z czego w kolejnosci prop i boldek. Andro, Bm, Bioniche


Prop bioniche bez zastanowienia.

mati_19


Deka? mam do wyboru Genesis, Malay i Norma, Norma cena z kosmosu - brak zdjęć towaru.
Długi teść: enan (galanica) albo cypio (malay).

Co byście doradzili jaką dekę i jakiego teścia


Genesis bez kodow ostatnio popularny w moich rejonach i koksy chwala. Malay trzyma fason od lat, to co bilem dzialalo swietnie. Galenika z naklejkami na amp bdb.

TOMISTRONG
Panowie jaka obecnie dobra susta , czas powrócić do formy po kilku latach ;)


Zdecydowanie omka. Pozatym susta pakistan ale tego jest milion wersji i nigdy nie wiadomo jaka trafisz... pozatym bioniche, bm, biosira, genesis, malay, primus.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktoś tu brał z Anabolic advanced cypio i deke. Coś już wiadomo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6792
grabos.m
Witam, co z tego zestawienia bedzie najpewniejsze: nexium, malaya, bioniche?

Bioniche wbijalem/jadlem chyba juz wszystko, nigdy sie nie zawiodlem, malaya wbilem tez troche i rownierz bardzo dobry poziom.


Dzieki , juz wybralem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Metka z Malaya dobrze kopie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170740
arci25
Ktoś tu brał z Anabolic advanced cypio i deke. Coś już wiadomo?


A no ja, nie boli, brał bym znowu

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
bigendriu
Metka z Malaya dobrze kopie?



Malay ma dobre orale, metka solo 10mg, 5mg + yoha, inj solo & inj blend chwalone.
2

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium