SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12162922

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2002
panowie co byscie brali?

bold - nexium/cyber/shree/alpha
antek - ions/nexium/genamed/alpha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
pozakontrola
panowie co byscie brali?

bold - nexium/cyber/shree/alpha
antek - ions/nexium/genamed/alpha


Bold nex Cyber ap nie wiem jak shree
Antek tutaj powinny wszystkie pozycje dzialac

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
grzesiek6789
Advanced 20ml enan jak opinie?


Dobra firma bij smialo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
kola639
Panowie mam 3 firmy do wyboru, alpha, malay i british dragon... Ktora najlepsza? Chodzi mi o cypka, dece dluga i trena.. Dzieki za odp


Jaka alpha??
Jak ap ori to nr 1 z tych

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2127
Panowie jak tren Ace ż malaya ? 10 x 150mg/ml ? Lecę propka z malaya i mega zadowolony jestem wynik na badaniach 10k teścia przy 100mg ed . Zastanawiam jak tren z malaya czy też będzie kosa ?

Ewentualnie do wyboru jeszcze Bioniche. W który tren Ace całować? Malay czy Bioniche ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
jozek_777
Panowie jak tren Ace ż malaya ? 10 x 150mg/ml ? Lecę propka z malaya i mega zadowolony jestem wynik na badaniach 10k teścia przy 100mg ed . Zastanawiam jak tren z malaya czy też będzie kosa ?

Ewentualnie do wyboru jeszcze Bioniche. W który tren Ace całować? Malay czy Bioniche ?



Z tych 2 ostatnio leciałem Bioniche, a dokładnie ten w nowym wyglądzie - kozak tak samo co wersja 10ml bo ten też brałem kiedyś:


https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_new_design_1ml_vial__temat_zbiorczy_-t1130842-s2.html


Moim zdaniem, bez znaczenia co weźmiesz będzie kręciło dobrze. Kieruj się albo ceną albo potrzebnym stężeniem, treny Malaya chwalone te solo jak i w blendach.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
pozakontrola
panowie co byscie brali?

bold - nexium/cyber/shree/alpha
antek - ions/nexium/genamed/alpha



ALPHA zdecydowanie pewniak
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
pozakontrola
panowie co byscie brali?

bold - nexium/cyber/shree/alpha
antek - ions/nexium/genamed/alpha


antka skonczylem miesiac temu z andro i przy 2tab dla mnie extra, przy 3 juz pompa przeszkadzala a flaki nie dawaly rady mimo dobrej profilaktyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
jozek_777
Panowie jak tren Ace ż malaya ? 10 x 150mg/ml ? Lecę propka z malaya i mega zadowolony jestem wynik na badaniach 10k teścia przy 100mg ed . Zastanawiam jak tren z malaya czy też będzie kosa ?

Ewentualnie do wyboru jeszcze Bioniche. W który tren Ace całować? Malay czy Bioniche ?


Bral bym tutaj bioniche

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78819
Pany środki z Nitro ktoś stosował ? Głównie zależy mi na opini o prop, cypio, master, test base czy smigaja jak trzeba

Znasz systemu cechę najgorszą?
Największe k***y najwięcej wyniosą.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium