SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163574

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3417
A jak cypio Andro do Alchemii czy PMP?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Pmp slabizna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17077
To nowe Pmp ? Testowałeś ? Bo ja słyszałem , że dobry towar od znajomego. Może ktoś testował ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 316 Napisanych postów 177 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17485
Tonny24
Panowie British dragon i galenika warte inwestycji?


Ktoś tu ostatnio pisałem, że dobry lab. A co dokładnie masz? Jutro wbijam propa z Galenika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Czarna_Mamba
A jak cypio Andro do Alchemii czy PMP?



Alchemie dobrze oceniam, nigdy towar mnie nie zawiódł z tego co brałem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
SandstormNorway
Tonny24
Panowie British dragon i galenika warte inwestycji?


Ktoś tu ostatnio pisałem, że dobry lab. A co dokładnie masz? Jutro wbijam propa z Galenika.
narazie nic pytam orientacyjnie bo mam dostęp

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3417
Prop z Galeniki ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94386 Napisanych postów 364314 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668757
Czarna_Mamba
A jak cypio Andro do Alchemii czy PMP?


andro działa b.dobrze
alchemii kiedyś wbiłem trochę i tez ok
PMP biłem tylko to stare , po którym tak tutaj jeździli a działało b.dobrze to nowe nie mam pojęcia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
Ezabiel
Koledzy robię zakupy na kolejny cykl. Na początek leci deka susta i meta. Jaki lab wybija się ponad reszte?
Mam dostęp do platinium, swiss, andro i nexium


Nexium pozniej Swiss w tej kolejności by brał ale to tylko dlatego, że z Nexiuma wbijam od kiedy powstał i jeszcze na niczym sie nie zawiodłem. Z reszta nie miałem większej styczności.


Bieszczad24
Siema. w jakiego cypio obecje celowac ?? pytam bo mój dil cos sie nie odzywa i nie wiem czego obecnie szukac zeby sie nie zawieść :) ostatno bity cypionat Mediny działał jak trzeba


Wbijane i działaja jak trzeba Nexium, Ions Pharmacy. Dawno nie wbijane ale też bardzo dobre były i wiem, że nadal trzymają poziom Cyber, Genesis amp z kodami.


Pazur77
Tren Ace Nexiuma, i Master ? jak na ta chwile stoi, ma ktos mozliwosc sie wypowiedziec ?


Cały czas trzymają poziom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 133 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19830
Karol DBC
To nowe Pmp ? Testowałeś ? Bo ja słyszałem , że dobry towar od znajomego. Może ktoś testował ?

Nowego PMP możesz być pewien
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium