SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163893

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94401 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668824
SandstormNorway
Co myslicie o:

1. Propie z British Dragon
2. Propie z Galenika
3. Prop i enan z GP

Pozdrawiam



Zmieniony przez - SandstormNorway w dniu 16.01.2018 22:23:34


Wybor dupy nie urywa ale propy powinno klepac
Bd co lata u mnie cos tam jedli i bili i dzialalo
Gala raczej kopia
GP myslalem ze juz ich nie ma na rynku

Ale prop to najtanszy srodek i powinno klepac wszystko
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
SandstormNorway
Co myslicie o:

1. Propie z British Dragon
2. Propie z Galenika
3. Prop i enan z GP

Pozdrawiam



Zmieniony przez - SandstormNorway w dniu 16.01.2018 22:23:34



Numer 2 bierz.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
RyzioHR
krzykacz
RyzioHR
Masteron, SWISS cz Malaya? w co celowac? /Cena ta sama



Malay ma dobrego mastera solo i w tych blendach


A Masteron z PBlab ?


Swiss wydaje mi sie ze bedzie tu najelpsza opcja, zbiera same dobre opinie i wygladem Swiss zostawia reszte daleko w tyle.


BigYorkie1488
Bigdikvvv
Tura z Clinic pharmax, jest co ma być?


a nie masz czegos innego ? clinic pharmax moze sie okazac loteria choc podobno tura z clinica/royala klepie ale to tylko podobno ;)


Z nowinek moge Ci powiedziec ze tura Ions Pharmacy kozacka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 886
hgh-line
RyzioHR
krzykacz
RyzioHR
Masteron, SWISS cz Malaya? w co celowac? /Cena ta sama



Malay ma dobrego mastera solo i w tych blendach


A Masteron z PBlab ?


Swiss wydaje mi sie ze bedzie tu najelpsza opcja, zbiera same dobre opinie i wygladem Swiss zostawia reszte daleko w tyle.


BigYorkie1488
Bigdikvvv
Tura z Clinic pharmax, jest co ma być?


a nie masz czegos innego ? clinic pharmax moze sie okazac loteria choc podobno tura z clinica/royala klepie ale to tylko podobno ;)


Z nowinek moge Ci powiedziec ze tura Ions Pharmacy kozacka.




Ja ze swisssa nic nie testowalem, wyglad faktycznie niezle, ale ostatnio w necie jest sporo wypowiedzi, ze w dece nie bylo deki albo, ze prima to nie prima. Wiec ja nie ufalbym tak. MT to tak jak pisal Krzykacz dlugo na rynku i raczej pewniak. Sam natomiast ostatnio zamowilem propka z pblab i nie moge powiedziec zeby wygladalo to na lipe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Ktos ze starych wyjadaczy testował ten PB lab? glownie interesuja mnie treny, ace i enan. Nie intseresuja mnie opinie nowych i malo znanych tu ludzi co robia czysty pimp. Cena atrakcyjna za ten lab, a dostep mam do wielu topow typu nexium, andro, genesis ions, alpha, shree, vertex, swiss, gena dlatego nie chce wtopic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
na poprzednich stronach masz opinie wyjadaczy nt PB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192
yoyo20
Ktos ze starych wyjadaczy testował ten PB lab? glownie interesuja mnie treny, ace i enan. Nie intseresuja mnie opinie nowych i malo znanych tu ludzi co robia czysty pimp. Cena atrakcyjna za ten lab, a dostep mam do wielu topow typu nexium, andro, genesis ions, alpha, shree, vertex, swiss, gena dlatego nie chce wtopic.


Skoro masz dostęp do topowych i sprawdzonych labów to nie uważasz, że lepiej się tego trzymać ? Niby PB zbiera dobre opinie póki co ale takie laby jak Nexium/Andro np są na rynku już długi okres czasu i cały czas słyszy się pozytywne opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7587
Tomaszzzz
Mejden
Jak wygląda sprawa z Nordic? Pakowane po 5amp 2ml. Dokładnie chodzi mi o cypio

Trzy tygodnie po przejściu z cypio Nexium na cypka tego Nordica jest bdb. Stężenie na bank siedzi ok, badania wyszły podobnie jak na innych labach (Nexium i Swiss). Plusem na pewno, że strzały bezbolesne. Przy innych ug różnie to bywało. Flakony raczej lekko przelane, sprawdzałem z 3 różnych paczek i w każdym było 2,1 ml na flakon. Generalnie cypek bdb, z relacji znajomego mix testa też jest ok. Pzdr


To znaczy że cypio ze Swiss bolesne?

Maxim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 151 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23835
Tren Ace Nexiuma, i Master ? jak na ta chwile stoi, ma ktos mozliwosc sie wypowiedziec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 316 Napisanych postów 177 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17485
Jak tam opinie nt Turanabol z Galaxy i Wino w tab z Bałkan?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium