SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12139556

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 777 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52435
Panowie zazwyczaj uzywalem Nexium, Swiss, AP ,ale stracilem źródło :(
Na ta chwile mam dostep do Galaxy, warte to cos czy szukać dalej? mowie np o Testo/Master

joł!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15735 Napisanych postów 17809 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 195161
Modafen
Panowie zazwyczaj uzywalem Nexium, Swiss, AP ,ale stracilem źródło :(
Na ta chwile mam dostep do Galaxy, warte to cos czy szukać dalej? mowie np o Testo/Master

Rok, dwa temu cypio robiło dobrze ostatnio słabo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 777 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52435
W sensie,ze nie działa w ogolę ? Czy działa,ale słabo?

joł!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165560
W sensie, żebyś szukał dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
Panowie czy ktos juz testowal Vertex ? dil proponuje mi w bardzo atrakcyjnej cenie ale ,jak wiemy nie kupujemy kota w worku a i moj dil seierzo ma vertex w ofercie .interesuje mnie susta npp i prop .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165560
Vertex chwalony. Jeden z trzech labów które ostatnio brałem po uwagę na cykl.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
bogdanobb
BigMen
Co do enana to przerabialem juz wiele i zawsze wracam do bioniche. Smialo mozna walic. Za to zawiodlem sie na prolce.


Masz na myśli nasze prolongatum?i że niby jakieś syfiate undery lepsze niż apteka? :)



Zmieniony przez - bogdanobb w dniu 2018-01-02 19:49:44


Tak mam na mysli prolongatum z apteki. Nie jestem odosobnionym przypadkiem poniewaz wiele osob na forum narzekalo na wlasnie ten srodek. I nie to zeby nie dzialalo poniewaz apteka musi dzialac ale samopoczucie mam lepsze na underach niz na prolce. Wyniki testa rowniez na prolce mam nad wyraz nisko.

A czy syfiaste undery sa lepsze? Nie! Nie sa. Ale mie lepiej podchodza jak prolo.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Arkus P
Jeśli masz oryginał alpha to nie masz się czym przejmować,
labow na polskim rynku mnóstwo, coś trzeba działać jak taka popularna i pewna od dawna marka jak AP cały czas na topie dobrze się sprzedaje, zawsze się znajdzie ktoś kto uwierzy w te pogłoski i weźmie inny lab


O toz to, Alpha ta z Indii, to dzila caly czas tak samo, czyli najwyzszy poziom.


Zmieniony przez - mm1986 w dniu 1/3/2018 5:55:34 AM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
BigMen
bogdanobb
BigMen
Co do enana to przerabialem juz wiele i zawsze wracam do bioniche. Smialo mozna walic. Za to zawiodlem sie na prolce.


Masz na myśli nasze prolongatum?i że niby jakieś syfiate undery lepsze niż apteka? :)






Zmieniony przez - bogdanobb w dniu 2018-01-02 19:49:44


Tak mam na mysli prolongatum z apteki. Nie jestem odosobnionym przypadkiem poniewaz wiele osob na forum narzekalo na wlasnie ten srodek. I nie to zeby nie dzialalo poniewaz apteka musi dzialac ale samopoczucie mam lepsze na underach niz na prolce. Wyniki testa rowniez na prolce mam nad wyraz nisko.

A czy syfiaste undery sa lepsze? Nie! Nie sa. Ale mie lepiej podchodza jak prolo.


Popieram Cie BIG, mialem to samo, bilem omke z apteki nie od dila, mihan tez z calkiem innej strony polski, sam odbieral jak byl na urlopie w PL i tez lipa, juz przed badaniem wiedzialem ze to kujawski, po badaniach sie tylko potwierdzilo, stary wyjadacz blx tez mial ten sam klopot, po prostu trafilismy taki sort i tyle, 90% tesci z pl apteki to i tak idzie na czarny rynek, kto sie dzis leczy w pl tesciem? moze 10% produkcji, to jest interes, wiec leja co leja, bo kto sie poskarzy dil? fakt faktem prolke trafilem super, 300mg robilo mnie wiecej niz gram omki



Zmieniony przez - mm1986 w dniu 1/3/2018 6:00:52 AM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Flamehazze
Witam w nowym roku.
na szybko musze wybrać teścia enana. Do tej pory b.m i swiss i była petarda a teraz do wyboru Shree, alpha i galaxy. Który najpewniejszy? Tak się biło pewniaki a teraz strach coś innego :)



Trzymaj sie tego co działa, czyli BM
1

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium