SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12164128

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Anonim_14
lodzianin1
Anonim_14
Witam jakiego propa panowie polecacie na chwilę obecną?
Mam nexium i chce zmienić dupe urywa . ;/


może słabo reagujesz na krótkie estry?


Wiesz co być może skoro jest to prawdopodobne nigdy nie bólem krótkich esterow ten jest pierwszy lodzianin masz jak8es rozwiązanie?

Amag27 mam dostęp praktycznie do wszystkich labow wiesz jaki lab ma dobrego propa ?


Dla mnie prop Bioniche nr 1.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
Tri Tren Swiss petarda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
Anonim_14
Witam jakiego propa panowie polecacie na chwilę obecną?
Mam nexium i chce zmienić dupe urywa . ;/


z sprawdzanych teraz bioniche,anrochem,nexium,medical, na tym mozesz bazować , wszystko działa bdb a co do nexium hmm to dziwne bo kilka osob u mnie biło i nic nie mowiło o bólu moze zle wykonana inj??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
tad600
Tri Tren Swiss petarda


potwierdzam jeden z lepszych jakie biłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
Mellopl
O co chodzi z tym propem że po niektórych mięsień nap*****la na obity bejsbolem a po niektórych nic? Nie umiem znaleźć prawidłowości. Czasami nie boli wcale mnie zmieszany w garażu, na pół skrystalizowany towar a czasem j**ie mocno po propach z drogich labów.


PS. ENZO LAB - warto się za te soki brać w razie czego?



Zmieniony przez - Mellopl w dniu 2017-12-27 12:50:49


wez cos z pewniejszych lab jest duzy wobór mi sie wydaje ze to ilośc włokien w miesniu i głebokosc wykonania inj ma znaczenie całkiem inaczej czuje sie w bark a inaczej w pośladek u mnie np bolące środki w noogi to tragedia... a zaś bark i tyłek ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
panowie w co wybierac ? bionche malay tiger czy balkan ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94424 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
wmichal90
panowie w co wybierac ? bionche malay tiger czy balkan ??


wszystko powinno banglać dobrze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 518
Meta iniekcja z malaya jakieś opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Na jakie ghrp2 stawiać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 785
Enan z pmp bioniche i platinum ?ktory wybrac ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium