SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12161210

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 579 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22643
BigYorkie1488
Lordwais
snara
UFC ktoś słyszał o takich sokach?


Towar dla prosow z UFC
Wczesniej chyba pod nazwa Cobra wystepowal.


hehe :D to to juz naprawde grosze kosztuje ktos to wogole kupuje ?

Koledze z bramki chcieli wcisnąć to ale zrezygnował na rzecz andro które bardzo chwalil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Andro b dobre cały czas jadę na nim tylko teraz musiałem suste wziąć z centrala bo nie było andro mam nadzieję, że będzie klepać

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94127 Napisanych postów 363961 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667681
susta z centrala będzie klepać na pewno
andro cały czas wysoki poziom

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
u mnie andro leci od początku labu

i tylko andro
znajomi jak próbują to też chwalą

A jedynie z mniejszą kasą biorą inne laby

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreaxxx
BigYorkie1488
Lordwais
snara
UFC ktoś słyszał o takich sokach?


Towar dla prosow z UFC
Wczesniej chyba pod nazwa Cobra wystepowal.


hehe :D to to juz naprawde grosze kosztuje ktos to wogole kupuje ?

Koledze z bramki chcieli wcisnąć to ale zrezygnował na rzecz andro które bardzo chwalil


no ale enan z andro nie chodzi w cenie paczki fajek za flaszke jak to ufc/kobra :) ja padlem smiechem jak uslyszalem po ile to u mnie w okolicy smiga ale moze dlatego ze jest klepane niedaleko :)

u mnie Ciezko z andro nie mam dostepu a pewnie sam bym klepal bo opinie ma zacne i deklarowane substancje... no ale nic mam jeszcze kilka labow do wyboru wiec nie jest tak zle


Zmieniony przez - BigYorkie1488 w dniu 2017-11-01 21:33:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27604
u mnie andro również zbiera dobre opinie, choć wiele osób ma przekonanie do ampułek to andro chwalą, ufc tragedia jak wyżej pisali chłopaki, już lepiej genamed lub bioniche kupic
2

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24204 Napisanych postów 67939 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537298
Znajomego wyniki widzialem z susty andro (pozdrawiam) to kolejne badanie ze test podbity jak nalezy.
Enan cypek t400 susta osobiscie bilem i zlego slowa powiedziec o androchemie nie moge

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 386
Panowie miał ktoś styczność z labem British Dragon tren i prop krótkie obydwa 10x po 1ml? bo jedynie do tego mam dostęp potrzebuje opini
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94127 Napisanych postów 363961 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667681
Sztangaa96
Panowie miał ktoś styczność z labem British Dragon tren i prop krótkie obydwa 10x po 1ml? bo jedynie do tego mam dostęp potrzebuje opini


Testy działają dobrze i jeszcze coś tam bili i tez ok
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
jak dla mnie Androchem najlepszy lab na nim tylko opieram cykle i jestem zadowolony .
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium