SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12164122

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870186
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
sztefenszmit
Stosuje ktoś ovigil z powodzeniem?



Biore jak nie mam dostępu do Pregnylu akurat.



BigYorkie1488
Primka oral z biosiry ? szamal ktos ostatnio ? mam w ofercie i sie zastanawiam zamiast tury/oxy moze primka ?



Osobiście wolałbym combo tura + oxa niż prima solo.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2685
sztefenszmit
Stosuje ktoś ovigil z powodzeniem?



Ja od dłuższego czasu przeniosłem się właśnie na ovigil w celu spróbowania i nie odczuwam jakiś różnic w promowaniu z apetycznym pregnylem, poza tym że nie jest z apteki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 84 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 335
Oczywista oczywistość ze tura i oxa lepsze ale ja bym z tego comba na raz nie robił. Co do primo to środek u nas rzadki jak mustang na łące ale Biosira mega under od dawna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10107
oxa i tura nawet taniej wyjdzie niż prima w tab.. ale raz bym spróbował tej primki w tab.. w fajnej dawce tak z 12 tyg.. ::((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
U mnie koledzy ovigil brali i nie narzekali tykko ze to bylo kawałek temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 84 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 335
winoz1$
oxa i tura nawet taniej wyjdzie niż prima w tab.. ale raz bym spróbował tej primki w tab.. w fajnej dawce tak z 12 tyg.. ::((


12 tyg niewiele mocy pokaze ten środek. Ja biore kilka miesięcy z dodatkami oczywiście. Większość Bioniche. Testo, boldex itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10107
no to można przedłużyć jeżeli za któtko do 24 tyg... pół roku to ju troskę jest no i koszta nie małe ::((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Bajka to by było brac primke ale wersje iniekcyjna all time Oralna oki ale bardziej pod kobiety bo jest naprawdę delikatna.


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-09-29 20:31:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile trzeba szamac tej primy? Cenowo wychodzi w miarę
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium