SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12160104

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
strong1972
Jakieś opinie o Susta i Deka Androchem?

Na masie w tamtym roku biłem suste i nandromix z andro i już zakupiłem na tego roczna masę bo robiło jak trzeba. Ja na andro się nie zawiodłem ale kumpel propa z andro bił i dodał mastera p napuchł jak bańka poszedł na badania i teść prawie 6 x norma a estro ponad 4x więc nie wiem czy prop w masterze nie siedział.
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 23 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9030
Ja poznam mastera po trzech czynnikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4471
master z bm stosowal ktos moze? a i warto sie ochac w t3 z tej firmy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 23 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9030
piotreq999
Ja poznam mastera po trzech czynnikach

popęd niesamowity, żyły, i lecę z wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 147 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5315
Oxa medical dziala ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
kaczo
strong1972
Jakieś opinie o Susta i Deka Androchem?

Na masie w tamtym roku biłem suste i nandromix z andro i już zakupiłem na tego roczna masę bo robiło jak trzeba. Ja na andro się nie zawiodłem ale kumpel propa z andro bił i dodał mastera p napuchł jak bańka poszedł na badania i teść prawie 6 x norma a estro ponad 4x więc nie wiem czy prop w masterze nie siedział.

Ja na takim połączeniu mam tak samo ale wydaje mi się że Master działa jak trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869934
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
Cyber - Cypionat , jakieś opinie ? Przeprowadziłem się i nie mogę znaleźć lab w którym rozcieńczają przy badaniu testa dlatego sam nie mogę chwilowo sprawdzić. A po samych odczuciach to wiecie jak można sobie wkręcać różne rzeczy.
1

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli masz oryginał a nie tą śmieszną kopię (pytaj dila czy jest kod weryfikacyjny na hologramie), to gwarantuję Ci że się nie zawiedziesz. Co tu dużo pisać, no aktualnie biję, nie dużo bo nie dużo ale właśnie leci cypio cyber
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
zioekt
jeżeli masz oryginał a nie tą śmieszną kopię (pytaj dila czy jest kod weryfikacyjny na hologramie), to gwarantuję Ci że się nie zawiedziesz. Co tu dużo pisać, no aktualnie biję, nie dużo bo nie dużo ale właśnie leci cypio cyber



Dzięki :)

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium