SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163883

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
tego bioniche w jedynkach posmakowałbym,szkoda tylko ze niemam opcji... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2135
panowie jak środki z PRL,B.M.Pharma,Bioniche, chodzi mi o cały asortyment wszytko działa czy tylko pojedyncze środki? i w jakiej kolejności waszym zdaniem plasują się na rynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94401 Napisanych postów 364339 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668823
WhiteP
panowie jak środki z PRL,B.M.Pharma,Bioniche, chodzi mi o cały asortyment wszytko działa czy tylko pojedyncze środki? i w jakiej kolejności waszym zdaniem plasują się na rynku.


firmy z dobrymi opiniami

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
WhiteP
panowie jak środki z PRL,B.M.Pharma,Bioniche, chodzi mi o cały asortyment wszytko działa czy tylko pojedyncze środki? i w jakiej kolejności waszym zdaniem plasują się na rynku.



Primus - leciałem niedawno propa, ciągle leci clen inj.
BM - leci aktualnie tren hexa.
Bioniche - leci aktualnie tren acet.

Z Bioniche i BM brałem też inne pozycje ale to mocno wstecz, tutaj dałem co na świeżo z tych labów.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2135
ogólnie robię większe zamówienie i ciekawi mnie PRL I BM. są na rynku fake? czy nie podrabiają tych labów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nie ma fejków, pewne laby.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5164
siemka a jak metka i propek mefresa?

biko rosnie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5164
cześć a jak metka i prop mefresa?

biko rosnie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 258
Nie wiem czy trafilem ale na BM opakowaniach cody sa doklejane czy to fake? Ja chetnie bym przybil cybera skoro tak kazdy zachwala ale nie bedzie mi dane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi jest dane Zaraz się kładę i cypa biję, ogólnie polecam
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium