SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163108

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
niby dojscie ok ale nigdy nie mów nigdy ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
rYchUmTk
T3 uni pharma sa wałki ?


Są.

matheo907
Bioniche czy nexium?


Nexium.

wojtek2703
Koliber112
Z jakiego labu w deke celowac najlepiej?
proszę o odp...


Jaki masz wybór? Genamed, Nexium, Genesis amp, Altima, Alpha, sprawdzone.

W planach przetestowac jest Swiss Remedies a może ktoś już się bawił ich środkami?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
rYchUmTk
T3 uni pharma sa wałki ?


Moga byc wałki jak wiekszosci środków na czarym rynku ale ja np. od wielu wielu lat biore z jednego zródła Unipharme i jeszcze sie nie zawiodłem. Obecnie tez leci. Skrome 25mcg ale jednak.
Widze nizej ktos fotki chce wstawic tyle ze po fotkach tego nie zobaczysz. Kopie sa niemal identyczne. Tylko badania dadza pewnosc.


Czarna_Mamba
Co sądzicie o testosterone depo i propionate z Galeniki? Testował ktoś ostatnio?


Prop nie wiem ale Galenika Depo jesli masz wersje z naklejką i napisy sa proste bez jakis wyraznych uchybien to bierz smialo bo jeden z lepszych enanów,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
spoko wiec pozostalo mi brac i sprobowac zrobic badania w uk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Od ilu mcg startujesz? Jak bedziesz po tygodniu to wez na czczo pod jezyk 50mcg i poczekaj po ilu minutach wlaczy sie ssanie. Juz bedziesz miał obraz czy w ogle jest tam t3 czy gips.
Dmq jak tu bedziesz to prosze potwierdz moja metode brania odczuwania t3 bracie



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-04-07 22:18:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dmq i tak jest cały czas głodny,więc to zły przykład do testów a ktoś takie coś brał i robił? Bo to trochę bez sensu,bo na jakiej zasadzie ma to działać? Ja mam dopiero ciśnienie na żarcie po dłuższym czasie stosowania t3, przez pierwsze dni to nic a nic, a potem to jak już się rozkręci to nie ważne czy zdążę półknąć rano tabsy czy nie,to od rana bym zjadł lodówkę z zamrażarką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Mój ziom leci galenike i kosi równo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No a ja odczuwam różnice. Bo na 60 mcg było tak że czułem głód przed posiłkami i wieczorem lekko na słodkie ssalo. Co na tej dawce jest standardem a odkad biorę pod język to faktycznie ssanie jest jakieś 30min wcześniej przed posiłkami i wieczorem to koło zamrażarki przejść nie mogę z lodami. 1-2 dnia zauważyłem już różnice. Ogółem jak podbijam T3 to czuję różnice w ch** dajac pod język 60 mcg czuje się jakbym jadł 80 także zastanawiam się nad obcieciem bo życ się nie da. Polecam sprawdzić to nic nie kosztuje a moim zdaniem warto chodź też byłem nastawiony negatywnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Panowie jakiś dyskomfort po nowym wypuście enan nexium? Bo mimo poprawnej inj 5 dni na pośladku to sporo. Pierwszy enan taki co czuje ból na pośladkach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja mam ale po cypio jutro zobaczę czy to nie zbieg okoliczności bo dwa flakony weszły normalnie a przy trzecim problem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium