SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12160169

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2219 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170687
nieufajkoksom
prime w tab.. trzeba wysoko dawkować 100-200 mg , trudno również dostać ten środek , lata dużo podróbek bądź domieszki mety, winsa , ciekawi mnie ten środek z metą bym go połączył na wycinkę



Zmieniony przez - nieufajkoksom @ w dniu 2017-03-05 16:37:47


Ja wylapie każda domieszke jakiegokolwiek orala alfa 17 bo blokują mi apetyt w 2tyg, więc szybka sprawa do zweryfikowania

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11174
juVe95:genesis bez kodów to kupa kupiłem dwie paczki trena ace i okazał się teściem.soki w ampach każda w innym kolorze tak że nie polecam.vermodje bije teraz cypionat klepie ale szału nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
arkusie jestem ciekaw tego produktu jak to robi muszę się w to uzbroić w jaką firmę celowa a wyłapać na czuja jest ciężko najlepiej jak by zbadać towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2815
pajaczeq
przemko15
Panowie Tren Enan: Cyber, nexium, genesis, genamed, oczywiście cenowo cyber najwyżej


Numer 1 cyber później nexium. Genesis dużo słabszy a genamed to nieporozumienie działanie na poziomie placebo.


biłem tren e genameda i jak dla mnie dobry tren szczegolnie za tak niska cene


cherb
Witam wszystkich. Z jakiego laba teraz najpewniejszy npp i prop? Niestety jestem zmuszony zamawiać w necie. Wiem, że nie ma gadania o konkretach, ale napiszcie ogólnie jak robić żeby ryzyko wała było jak najmniejsze.


tanio i naprawde dobre npp oraz prop z genameda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 211 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3859
wnc1964
John_conno
Oxandrolon z Genamed co powiecie?



Szczerze , to bym nie brał.


Dlaczego? jadłeś czy wróżysz z fusów? ja jadłem oxandrolon Genameda i działał tak jak oxa powinna działać. Aktulanie znam ludzi trenujących SW którzy są na towarze Genameda w tym właśnie głównie oxa i na pewno nie ma tam wina ani mety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Znam opinie, ale chcesz to bierz. Taak w genamedzie w tej cenie napewno siedzi oxa.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2017-03-05 17:52:49

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2634
Witam panowie co myslicie o obecnym ufc chce zainwestowac w propa I ture z tego labu ale slyszalem pare negatywnych opini
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
Test enan
Z jakich labów warto brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2219 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170687
nieufajkoksom
arkusie jestem ciekaw tego produktu jak to robi muszę się w to uzbroić w jaką firmę celowa a wyłapać na czuja jest ciężko najlepiej jak by zbadać towar


Też do końca nie wiem co wziąć bo to bardzo mało popularne,
ale rozkminiam to w taki sposób, skoro podstawowe orale w kilku labach są w podobnych cenach i w jednym z labow orale typu oxa, halo, prima są prawie dwa razy droższe od innych to skłaniam się ku tym droższym tym bardziej jak to lab o stabilnej pozycji,
wiadomo to tylko ug i moja teoria nie koniecznie zawsze może się sprawdzać ale innej opcji nie ma, no prócz badania w labie ale wiadomo jak z tym jest ;)

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
grucha166
Witam panowie co myslicie o obecnym ufc chce zainwestowac w propa I ture z tego labu ale slyszalem pare negatywnych opini


pierwszy wypust była kosa , kolejny dużo słabszy bo u mnie się kilka osób napaliło po pierwszym rozlaniu
na obecną chwile nie mam pojęcia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium