SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163873

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Clen DB, helios DB, Primus inj/oral


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2017-02-14 16:21:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14
BigMen
kumr
jak Panowie klepie PMP Steroids, chodzi mi glownie o enana i dece? nie trzeba tylka ciac pozniej? nie zanizaja stezen?


Tego juz chyba nie ma. Jak jest to pewnie walek ktory nie dziala. Firma ogolnie sama w sobie chyba rewelacyjna nie byla skoro zniknela z rynku. Swoja droga byly przypadki interwencji szpitalnej po srodkach z PMP. Ogolnie raczej marna szansa ze bedzie klepac jak topowe UG.

Ja bym odpuscil.


Ci naprawde te bioniche szkodzi i zle odzialowuje na mozdzek tworzac historie z dupy. Moze skonfornrujemy to co piszesz z osoba
O ktorej niby piszesz i zobaczymy czy masz racje czy kolejny raz wprowadzasztutaj ludzi w blad
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
bostin123
BigMen
kumr
jak Panowie klepie PMP Steroids, chodzi mi glownie o enana i dece? nie trzeba tylka ciac pozniej? nie zanizaja stezen?


Tego juz chyba nie ma. Jak jest to pewnie walek ktory nie dziala. Firma ogolnie sama w sobie chyba rewelacyjna nie byla skoro zniknela z rynku. Swoja droga byly przypadki interwencji szpitalnej po srodkach z PMP. Ogolnie raczej marna szansa ze bedzie klepac jak topowe UG.

Ja bym odpuscil.


Ci naprawde te bioniche szkodzi i zle odzialowuje na mozdzek tworzac historie z dupy. Moze skonfornrujemy to co piszesz z osoba
O ktorej niby piszesz i zobaczymy czy masz racje czy kolejny raz wprowadzasztutaj ludzi w blad


Wydaje mi sie że móżdżek jest częścią mózgowia, która odpowiada tylko i wyłącznie za utrzymywanie równowagi ciała oraz koordynację ruchową a nie za bredzenie wiec raczej Bioniche nie szkodzi na móżdżek Pozatym on napisal ogólnie ze byly i interwencje.
Dziwna sprawa bo pojawiasz sie nagle w celu wywołania konfliktu choc nie mój biznes ale czas PMP juz dawno minał. Jak masz serie sprzed 5-6 lat to oki ale potem był dramat i wiele osób to potwierdzi a od 2-3 nie słyszałem o tym ug w ogole,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41395
chyba cale kontenery biosiry i bioniche przyszly na polske patrzac na to co tu sie wyrabia w ostatnim czasie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20103
Pod koniec 2015 roku brałem suste PMP, działała bardzo dobrze. Jak znajdę flakon i opakowanie to zaraz wstawie zdjęcie w odpowiednim dziale.
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1674
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
Active Anabolic?

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
sorry Advanced Anabolic

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
22-400
Jak z clenem ? W co ewentualnie celować teraz ? Kiedyś Balcan leciał i był ok.




DB tbl & Helios git.

Z innych pewniaków Primus Ray tbl/inj (inj lecę od dłuższego czasu 1vial ed z rana), Shree, Malay, Bałkan, Lu Kaw np...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
miczelx
SalvatoreLucania
lodzianin1

wrzucić jednorazowo przed treningiem jak się wydaje że nie klepie i odpowiedź sama przyjdzie


Dokładnie polecam jak ktos ma wątpliwosci co do srodka oralnego to na 1h max 1,5h przed treningiem (...) Meta pompowala i dawala wyrzut dopaminy ze treningi mogly trwac i 2h, Halo popularnego kopa i zryw a antek ogromna pompe.


Ja nie poczuje nic a nic przy jednorazowym podaniu, wiec jak zwykle metoda na czuja powinna byc traktowana z przymruzeniem oka bo nie jest dla kazdego



SalvatoreLucania
Nie wierze ze przy 20mg nawet jakiegos underground-owego Halotestinu nic nie czujesz?
50mg antka okołotreningowo tez nic? Pompy nie ma? Nawet cisnienie nie daje po bani?
Ja nigdy nie zapomne treningów za małolata na Abdim bo wtedy nie lecialo sie ani IA ani diury i chodzilo sie tak spompowanym ze jeszcze w domu pod przysznicem zeby umyc plecy musialem kobiete wołac



Czuć różnicę w treningu, jednorazowa któej mówicie.

Brałem methyltest zarówno apteka jak i under bioniche, oraz halo biosira. Opisywałem w tematach, idzie wyłapać różnicę w treningu i po nim zarówno na pierwszej jak i drugiej subtancji.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium