SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12164027

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 27 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1557
Jak testy domestic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202667
Podróżnik Marian
Lasix
Arkus P

Lasix jak to spać nie mogles po boldzie? Dretwienia?
I jak Ci ktorys tam bold zbil estro to chyba nie za bardzo było tam co trzeba


problemy ze snem mialem wylacznie od tego trenu co zdarzylo mi sie pierwszy raz i to na tak niskiej dawce

dretwienia czasami sie zdarzaja ale to nie jest wyznacznik ze w srodku na pewno jest dobry bold


ile tego trena lecisz? ja wszedlem teraz na 600 to czuc, ze kierownica jest puszczona :D


przez 2 tyg 400 szlo a dzis zaczalem 3 tydzien na 600mg


Zmieniony przez - Lasix w dniu 2017-02-06 10:07:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Nie bede pimpowal ani antypimpowal ale przez wiele lat swojej przygody z kulturystyka wbijałem tylko jeden tren po którym normalnie spalem i nie było trensomnii potem okazał sie chamska wyj**ką, a tak nie wiem z 6-8 labów i za kazdym razem nocka to były 4-5h przespane a reszta retrospekcje....Od kilku lat ne trenie z przymusu najpierw szła melatonina a jakis czas temu juz prochy nasenne.


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-02-06 10:11:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202667
tu nie chodzi o pimp/antypimp a rzetelna opinie ja przerobilem rozne treny e m.in dose, bioniche, nexium, androchem na tle obecnego kazdy wypada gorzej, tak dobrego jak cyber jeszcze nie stosowalem...zawsze myslalem ze mam dobry tren e ale jak widac bardzo sie mylilem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6245
Witam co sadzicie o firmie Androchem - Testosteron Enathan ??? Posiadam partie 00469 mowi Wam cos ta partia? Chce zaczac bic od srody
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202667
ok. szkoda czasu na taka dyskusje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Lasix
ok. szkoda czasu na taka dyskusje


Wg. mnie zalezy to od punktu widzenia.
Ty jak widze masz 12 lat stazu na forum co robi wrazenie wiec ludzie z reguły powinni Ci ufac bo towaru pewnie przerobiles tony.
Ja mam 2 miesiace stazu choc na innym forum którego juz nie ma mialem podobny staz i bylem modem w dopingu wiec takze ludzie mi ufali dodatkowo jezdzilem na zawody to tym bardziej. Pomagałem ludziom jak mogłem i doradzajac towar który klepie, na którym ja sie nie zawiodłem i układałem pany treningowe/dietetyczne itd
Tylko dla Twojego wroga/przeciwnika/rywala/konkurenta Twoja rzetelna opinia bedzie pimpem a dla przyjaciela stricte rzetelną opinia i tak samo jest w moim przypadku.
IMO na forum sa ludzie ktorzy chca cos przekazac innym zaby nie władowali sie w jakis szit i potem nie żałowali kasy/czasu itd a inny bedzie pimpował najwieksze scieki we vialu z zmysla o zarobku i wg mnie na tym to polega.
Nie był to zaden atak z mojej strony
Po prostu lubie dyskusje i psychologie ludzkiego zachowania.

Zeby nie bylo spamu 2 tydzien propa Bioniche 1ml e2d i jestem jak młody Bóg zwłaszcza jesli chodzi o libido bo po 3 latach hrt na enanie bylem zamulony jak Zalew Szczeciński




Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-02-06 10:51:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 157 Wiek 77 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43269
Sam bije teraz trena e z cybera i moge smialo polecic bo wyrywa z japonek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7050
koalson
Witam co sadzicie o firmie Androchem - Testosteron Enathan ??? Posiadam partie 00469 mowi Wam cos ta partia? Chce zaczac bic od srody

Wbij i sam zobaczysz co i jak co można więcej napisać? , o andro nasłuchałem się bardzo dużo dobrych opinii.Sam skończyłem propa i od jutra wbijam prolke.Z tego co kilka osób mówiło to może być bolący ten enan na forum się parę osób przewinęło no i u mnie przy zakupie z góry mówili że boli bardziej jak prop , jutro wbijam i zobaczymy czy boli :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium