SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12161252

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Czy ostatnio? w listopadzie działał przyzwoicie

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 328 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62279
Czy ktoś z praktyki podzieli się opinią na temat trenu hexa z Primusa i Bioniche?

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Hexe Primusa jak się nie mylę Krzykacz biję cały czas i bardzo chwali ogólnie ja szczerze powiem że z tym labem nic wspólnego nie miałem ale chłopy na siłowni się podniecają nim ostro i chyba coś w tym jest :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Krzykacz z tego co pamietam bije hexe BM, ale może mnie pamięć myli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 726
a deca i susta z organon?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
dramato
a deca i susta z organon?


Jak ori to mega zayebioza a że na 99,9% to wyyybki no to może działać a może być olej do smarowania kłódki w piwnicy :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Jesli tylko masz na 100% oryginalne produkty a nie jakies fejki rózniace sie juz nawet widziałem wielkością ampułek to smiało bierz. Ja kupe lat temu zrobiłem niesamowity progres na takim samym stacku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 726
cena troche odstrasza a co do towaru to zawsze jest nutka niepewnosci ;) a jesli chodzi o nexium, czesto trafiaja sie wyjbki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Nexium w nowej szacie bdb lab z tego co wiem nie ma wyj**ek tego.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
pajaczeq
dramato
a deca i susta z organon?


Jak ori to mega zayebioza a że na 99,9% to wyyybki no to może działać a może być olej do smarowania kłódki w piwnicy :D


Na wyspach lata duzo tego Organona i w rejonie nie spotkałem sie jeszcze z wyj**ka a ćwiczymy w kilku wiec opini jest sporo.

Panowie ostatnio pytałem o Primusa i o podpowiedzi jakie srodki z jego oferty klepia i dzis zakupiłem: tren ace, prop, wino oral i clen takze oral. Chciałem wino i clen na wodzie ale przemyślałem ze nie bede mial czasu zeby tyle injiekcji robic wiec tabsy pójdą.
Za 2 tygodnie napisze czy było warto i czy cos juz powoli działa.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium