SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12164033

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
cena tylko powinna cie tutaj kierowac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
megace
Cyp i deka nexium batch M0302 ktos wbijal? jak dzialanie?


Nie pamiętam serii, ale biłem z nexium tren E i byłem zadowolony. Działał bdb

Z nexium kumple bili też test enan i bez zarzutu, więc myślę, że i wymienione przez Ciebie środki będą działały git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23970
Ja biłem tego cypa i BD.
Robiłem tez badania na nim.
Deke biłem z innej partii tez dobra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
MarcelQ
Hgh pharmtropin z pharmacomu wynik po wbiciu 10iu 45 min po 6,43 to dobrze czy zle?


Wynik 10 po 1h mozna uznac za dobry. Niestety ciezko mi sie odniesc poniewaz wszystkie badania robilem 1h po iniekcji i potem kolejne po 3h od iniekcji.

Dobre gh oscylowaly od 10 do 14. Te slabsze od 0,0 do 8.

Twoj wynik pewnie jeszcze by troche urusl. Jak chcesz to zbadaj jak nalisalem i bedzie jakies odniesienie. Jednak trzeba tez brac poprawke na to ze badania przeprowadzane sa na innych osobach i beda tylko orientacyjne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
MarcelQ
Hgh pharmtropin z pharmacomu wynik po wbiciu 10iu 45 min po 6,43 to dobrze czy zle?


Gh bada sie po 2-3h od inj.
Bardziej jednak interesuje nas poziom IGF ktory po jednej injekcji moze urosnac nieznacznie, dopiero po kilku dniach bicia czynnik IGF powinien wzrosnac znacznie. Pajeczaq wrzucal fajny wykres na temat IGF(w tym temacie).

kaufmanvip
Witam w teścia mixa i deke jaki lab celować mam dostęp do schre alpha gep malay wiem że te trzy ostatnie kody wchodzą wszystko git schre jeszcze nie sprawdzałem


Wszystko powinno trybic. Kieruj sie cena.




Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2016-12-25 15:07:44
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 182 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3332
kaufmanvip
Witam w teścia mixa i deke jaki lab celować mam dostęp do schre alpha gep malay wiem że te trzy ostatnie kody wchodzą wszystko git schre jeszcze nie sprawdzałem


alpha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 136 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4009
GEP
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
moze by zrobic temat podwieszony na temat gh china czy tam org dawki po jakim czasie w jakim okresie brania itp,itd Ps mysle ze imperial na dzien dzisiejszy jest najlepszy zamierzam jeszcze zbadac andro

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
WyrwiCh**
kolo61spoko
hgh-line
prz1993
GH andro bdb. Znajomy z UK dostał od producenta na testy, pokazywał nawet badania. Wynik IGF ładnie wywalony. Choć nie wiem na ile to wyznacznik, ale na imperialu i ja, i inni, na podobnej dawce po podobnym czasie mieli trochę wyższy.



Androchem nie biłem nie wiem i nie widziałem nawet tego. Sprobowałbym jeśli byłby dostęp. Imperial faktycznie po kontakcie z wieloma hormonami mogę również stwierdzić że najpewniejsze gh w tej chwili.



Wynik igf po 10ui androchem około 0,5 ponad normę. Hgh do 3 wynik 8z hakiem


jak juz chcemy byc tak dokladni to : (widziałem te badania)

wynik igf1 przed wbijaniem 143 - max norma 241
wynik po wbijaniu 10iu hgh andro - 384 - max norma 241

człowiek człowiekowi nie jest równy - wiele czynników wpływa na wyrzut igf i gh - tą kwestie pominiemy

ale tak jak mm pisze branie hgh przez 3-6 miesiecy mija sie z celem




Andro tutaj widac ze wynik przecietny. Nie zachwyca ale i nie odstrasza. Mysle ze mozna brac o ile cana bedzie adekwatna do wynikow.

Nuras jaki wynik miales po imperialu? Skoro twierdzisz ze najpewniejszy to wnioskuje ze zbadales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Qrcże świta nie jestem sobą %;))) zobacz umnie w postach nie chce wprowadzać w błąd jak coś to przypomnij się jak będę on $;)

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium