SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12161273

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
j.w

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 510
Witam jak tam produkty apex na dzień dzisiejszy ? Niebieskie kapsle. Celuje w dece tri dece suste i cypio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
ziki2000
Cypio genamed ostatnio bite lipa...lecialo 750mg ew później 1 gram ew i porazka...libido w dol,samopoczucie tak samo,silowo porazka...na pewno zaniżone stężenie...wcześniej chwaliłem genamed a teraz taką lipe trafiłem...

Badania robiles? Jestem w szoku bo ja mam wręcz przeciwne działanie. Libido mega zaj**iste samopoczucie zaj**iste. A mam obie serie i duże i Male flakony.

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4879
Donnn95
skala zamknięta?



Testosteron >54,05 nmol/l norma 9,6-27,6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
Arkus P
Koorwa Ziki nawet nie mow, bo z braku shree i ap wziąłem genameda, tylko 10ml ale to jednak 3 tyg lipy, oby było dobrze,
tu wychodzi pjerdolenie ze nie ma sensu brac testow z wyższej polki


pytałeś mnie wczoraj o shree . widze ze juz odpowiedz masz ...

ap brak ?? u mnie w rejonie pod dostatkiem ...


onerip z androchemu własnie testowane po butli cybera ktora noge urywała ... onerip tez boli ale to bardziej dykomfort jak bol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2219 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170696
Wyrwi shree i ap już niedługo będzie miał,
ja się zorientowalem w temacie shree o co chodzi i głupoty opowiadasz, doinformuj się i wtedy mow jak jest,
dla twojej wiadomości, shree ma się dobrze, może dostępność trochę ulec zmianę na gorsze ale na pewno nie znika, nie likwidują itp

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
19szymon62
ziki2000
Cypio genamed ostatnio bite lipa...lecialo 750mg ew później 1 gram ew i porazka...libido w dol,samopoczucie tak samo,silowo porazka...na pewno zaniżone stężenie...wcześniej chwaliłem genamed a teraz taką lipe trafiłem...

Badania robiles? Jestem w szoku bo ja mam wręcz przeciwne działanie. Libido mega zaj**iste samopoczucie zaj**iste. A mam obie serie i duże i Male flakony.


Nie robiłem badan ale dawki i środki szły bez zmian tzn leciałem bolda i enana i było ok, zmieniłem tylko testa na cypio -dawka taka sama -reszta srodkow i dawek bez zmian...

To sa tylko moje odczucia i paru znajomych którzy w tym samym czasie brali cypio genamed...dziwny zbieg okoliczności ze wszyscy w trójke byliśmy nie zadowoleni ? nie sadzę ...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Arkus P
Koorwa Ziki nawet nie mow, bo z braku shree i ap wziąłem genameda, tylko 10ml ale to jednak 3 tyg lipy, oby było dobrze,
tu wychodzi pjerdolenie ze nie ma sensu brac testow z wyższej polki


Bez obaw może to akurat dla mnie trafiła się słabsza seria tzn gorsze rozlanie :) mieli kiedyś wpadke z trenem E ze slabsza seria była a podobno teraz kozak a wiec może masz akurat lepsze rozlanie tego cypio ;) wtedy miałem w promo cenie a wiec może jakas seria slabsza i tyle...



Zmieniony przez - ziki2000 w dniu 2015-03-07 16:46:34

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
w jakie t3 celować jak do Tiromela nie mam dojscia ?

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
z tych firm dose.galenika,genamed co wybrac szukam dobrego enana o genamed słyszałem wiele dobrego bił ktos?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium