SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12160162

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20103
Global,titan,pmp , chodzi o enana i suste, czy może cypio z MT. Jaki lab polecicie z tych co wymieniłem, a może coś innego zaproponujecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2597
tren ace, tigera polecacie ?
jak nie to co teraz dobrego tren tworzy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
Tadeusz195
Global,titan,pmp , chodzi o enana i suste, czy może cypio z MT. Jaki lab polecicie z tych co wymieniłem, a może coś innego zaproponujecie.


titan

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
bernbern
tren ace, tigera polecacie ?
jak nie to co teraz dobrego tren tworzy ?


cyber jak masz dojście

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1519
Brał ktoś DECANOL-200 Malay Tiger? jakie opinie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oxa która lepsza? Vermodje ,schree, czy bayer ten bayer jakiś podejrzany bo strasznie tani.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 218
Galaxy Pharmaceuticals,bold,Enan,Tren,tura,prop?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
Enan, prop, tren Galaxy bdb, co do bolda szukałbym Alohy/Shree/Titan, co do tury Galaxy się nie wypowiem niestety.

Marek2806
Oxa która lepsza? Vermodje ,schree, czy bayer ten bayer jakiś podejrzany bo strasznie tani.


Shree lub Vermodje, Bayer to nie ten Bayer na 100%, nie będzie tam raczej oxy.

Tadeusz195
Global,titan,pmp , chodzi o enana i suste, czy może cypio z MT. Jaki lab polecicie z tych co wymieniłem, a może coś innego zaproponujecie.


W Titana z tych 3 możesz smialo inwestować, w pozostale 2 bym się nie bawil jak masz Titana.

Zmieniony przez - Shooterd w dniu 2015-05-16 13:46:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
susta z pmp sie nie zawiedziesz.\cena do jakosci jest bdb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34903 Napisanych postów 89849 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940148
Tadeusz195
Global,titan,pmp , chodzi o enana i suste, czy może cypio z MT. Jaki lab polecicie z tych co wymieniłem, a może coś innego zaproponujecie.

zdecydowanie Titan test enan bardzo dobry , właśnie teraz bije....

bernbern
tren ace, tigera polecacie ?
jak nie to co teraz dobrego tren tworzy ?

Tren A Cyber biłem i jest zayebisty, warto dołożyć pare groszy....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium