SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163516

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
eMeR_91
baaaaarzo milo to slyszec dzięki panowie



Mało tego, Biosira dajnie robi orale, kompletnie nic się u mnie nie działa od strony flaków. Jak chcesz znajdę badania po cyklu 20tyg na oralach to mogę wrzucić
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
krzykacz
Just_Start
Jak kody boldka prl nie wchodza to jest powod do zmartwien?

Metke z galaxy (genamed) ktos szamał?



Nie przejmowałbym się tym. Ja na swoim propie i clenie inj nawet nie sprawdzałem, towar po prostu działa

Mi kody shree czy ap wchodzily i byla lipa,potwierdzona badaniami testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170740
Kody nie daja gwarancji stężenia napisanego na etykiecie tylko pochodzenia towaru i to wszystko

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
eMeR_91
halo halo jak stoi biosira na dzień dzisiejszy glownie chodzi o winko oral??


Jadlem z biosira: meta, wino, oxa, oxy, primox, tura, halo. Chyba wszystko poza trenem oral. Zawsze bylem zadowolony i gdybym wracal do orali to znowu bym postawil na ta marke.

Probowalem tury z dose generics to kibel w porownaniu do biosiry.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
franekyeti
CO teraz z galaxy? bo widzę cisza w temacie


czytasz temat i nie wiesz o co chodzi, titan i galaxy wypadlo z cennika i pojawił się primus jako jeszcze nowsz era dopingu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
eMeR_91
czaje się na halo ale niestety u mnie z tym specyfikiem jest ktokolwiek widział ktokolwiek wie xD


w biosirze nie uświadczysz halo, surowiec droższy niż gotowy produkt. Może być tam jakiś inny mix który będzie działał a konsument się nie zjarzy. Jeśli zadowala Cie jedzenie czegoś co jest niewiadomo to smacznego. Przy tak drogim środku pokusiłbym się o zbadanie go przed zjedzeniem


Zmieniony przez - koko810 w dniu 2016-10-12 17:26:27
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364303 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668726
z halo jest problem z kupnem dobrego
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6798
Witam, jakie opinie o trenie z genamedu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61942
Jadlem z biosira: meta, wino, oxa, oxy, primox, tura, halo. Chyba wszystko poza trenem oral. Zawsze bylem zadowolony i gdybym wracal do orali to znowu bym postawil na ta marke.



%)
Meta, wino biosira- dobre
Tura- bardzo dobra
Oksa- wino w srodku
Antek-slaby
Halo- ......zart nie halo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
papsiorek
Witam, jakie opinie o trenie z genamedu?


biorąc pod uwagę, że nawet ich prop jest słaby, to nie żartujmy ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium