SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12139566

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
wnc1964
szukam dobrej mety inj



Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-10-08 08:22:43


Nie to, że pimp, ale 2 razy leciałem inj Andro i wiem, że orala już nie tkną. Towar jak dla mnie kosiarka.
Wrócę do niego niebawem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
No narazie mam tylko w ofecrcie genesis , też już nie dotknę, metki, winka, antka , a nawet t-bolu i trenu,szkoda zdrowia, oraz jakości życia. W moim wieku na szczeblu amatorskim test +nandrolon i gh to będzie baza, pora, nie popadać w błędne koło, bardziej skupie się na odżywianiu, oraz treningu, testosteron mam apteczny to też jest duży plus.

Meta inj tylko przed treningowo od czasu do czasu podczas ciężkich treningów 2razy w tygodniu.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-10-08 08:37:48

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
EDIT - To nie żaden pimp tylko twoja, subiektywna opinia , nie popadajmy w teorie spiskowe, bo co drugi post musiałby być pimpem, dobry towar sam się obroni.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-10-08 08:41:56

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
ja to bym wolal nandro base zamiast mety inj zarzucic
aprpop andro, lece propa i tren ace i wszysto smiga elegancko


Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2016-10-08 08:44:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Ile leci nando base, nie brałem jest jakś różnica w stosunku do npp oprócz szybszego wkręcanai się i możliwości krótszego okresy brania?

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 944 Napisanych postów 19273 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158549
wnc1964
Ile leci nando base, nie brałem jest jakś różnica w stosunku do npp oprócz szybszego wkręcanai się i możliwości krótszego okresy brania?


Na nandro base nie łapię decadicka jakna npp i chyba u każdego tak jest, chociaż nie wiem czemu,niby powinno być podobnie a tutaj taka miła niespodzianka :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Chyba minimalna kumulacja środka ,stąd szybko wychodzi z krwiobiegu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93285 Napisanych postów 362789 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664131
mi na base ciśnienie wywala ,choć chyba dałem za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
metakreta
Panowie trzeba tury z prawdziwego zdarzenia. Towar dla brata na pierwszy kontakt z saa takze nie moze byc lipy. Jakie propozycje?



Primus Ray, Platinium Labs, Malay Tiger, Biosira, Bioniche, BM, Euromed, Bałkan - z takich labów wybieraj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
luk321
Witam .Jak obecnie test cypio z primus ,proviron z primus,jaki enan bionichem czy bm farm



Primus Ray to aktualnie topowy lab, numer 1 na rynku.

Cypa nie brałem, aktualnie leci propek z tego laba i kręci aż miło oraz clen inj 1vial ed z rana i grzeje równo


Co do testa enana - Bioniche & BM to dobre marki, z Bioniche brałem trochę inj/tbl, a z BM aktualnie leci Tren Hexa - malinka Nie wiem co bym wybrał z tych akurat, ale co nie weźmiesz to pokręci dobrze.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej