SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163848

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11715
Jak treny z primusa royala? warto czy szukać czegoś innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 23
akidra
Potrzebuję pomocy w wyborze dd i enana. Mam do wyboru: Cyber, Alpha Pharma, Altima i Genesis.


Ponawiam pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystkie powinny być ok, według mnie kolejność Cyber genesis altima AP. Z cybera przechodziłem na genesisa, ale dd i cypio leciało wtedy a nie enan
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23970
stefanurs
Jak tura z Biosiry? Ew. Bioniche albo Euromed, jak opinie?


Biosira jadłem niedawno i działała si, batch: Z1014.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 107 Wiek 83 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 863
czarnyczarny
PatrzKomuUfasz
Bral ktos metę iniekcyjna z Genesis? Ampulki z kodami.
A tak w ogóle to metę iniekcyjna ile tygodni można ciagnac?


też byłbym ciekawy opini kogos co stosował bo szukam mety inj i myśle na genesis wlasnie? lub androchem ktoś brał?


Bierz tą mete Genesisa jest zaj**ista.

franekyeti
Jak treny z primusa royala? warto czy szukać czegoś innego


tren aceta szukasz czy długiego? ja bardzo sobie chwale treny od Altimy, Nexiuma i Cybera z tym, że Cybera mam drozej wiec idzie w ostateczności gdy nie ma dwóch pozostałych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
zioekt
A jadłem altimę że tak piszesz? Cyber nie ma i nie miał sibu nigdy.


ja pisze o tym co jest w srodku tb o jej zawartości a nie o tym czy działa czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 107 Wiek 83 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 863
arci25
Jest działający sibu z Cyber oraz altima.
Cos ktoś wie o innych firmach?


Altima ma sibutramine wzorowa, nr.1 chyba teraz na rynku. W końcu pojawiło się coś co działa tak jak sibutramina powinna działać, po Foxie nie było nic tak dobrego na rynku. Te DB Pharmy niestety ale lipa.
Jadła znajoma który za czasów legalnej sibu miała przepisywaną real z apteki, teraz je Altime i twierdzi, że działa tak samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Mialem bic Tren Ace cybera ale nie wypalilo mi po raz kolejny to bilem no name tren u mnie co lata na silce, dobry skonczyl i zanim domowilem to odpalilem flakon andro ace co mialem w szafce, co jak co tu nie raz czytam ze to slabe czy to ale niech ktos powie ze tren andro slaby to za siebie nie recze haha, petarda jest nie zaluje sobie rowniez 100mg ed
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 23
zioekt
wszystkie powinny być ok, według mnie kolejność Cyber genesis altima AP. Z cybera przechodziłem na genesisa, ale dd i cypio leciało wtedy a nie enan


Zauważyłeś jakąś różnicę między Cyberem, a Genesisem? Prócz ceny oczywiście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12453
Jak enan i cypio z Dose?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium