SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12139279

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 381 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47758
Jaki Proviron godny polecenia szamał ktos ostatnio???

Je..baĆ k***y w przepocontch majtacH!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
jadłem androchem w tym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
krzykacz
Człowieku, jeśli masz 100% pewność, że towar pochodzi z 'cywilizowanej' apteki to nie ma się o co pytać. Jeśli coś takiego jak egipt, thai to lepiej się zastanowić 2x.


nic dodać nic ująć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sTDmX
Jaki Proviron godny polecenia szamał ktos ostatnio???

2ostatnie strony było pisane o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oma z apteki może nie działać , niechce mi się wierzyć


Zmieniony przez - masówka123 w dniu 2016-08-16 19:29:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
sTDmX
Jaki Proviron godny polecenia szamał ktos ostatnio???



krzykacz
luk321
Witam,jaki proviron schering czy bionichem?



W ostatnim czasie brałem Proviron:

Malay,
Titan,
Bioniche,
Schering eu apteka,
Schering egi apteka,

Wszystkie działały, z tym że schering z egi dostałem fake działania zero. Dostawiłem na szybkiego Bioniche i od razu up.

Moim zdaniem, jeśli Provi pochodzi z kraju eu brać ten, jeśli egi brać cokolwiek z w/w labów, sam przerobiłem i działają.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7819
oxa BM jadł ktoś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7819
susta organon pakistan ktoś coś wie , działą to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
sTDmX
Jaki Proviron godny polecenia szamał ktos ostatnio???


Apteczny

wsl_...
jak teraz z genamedem? głownie chodzi mi o propa, enan/cypio, npp, deka, treny, meta, wino? dojscie pewne tak ze oryginal, tylko czy nie spadl poziom org genameda? dawno go nie testowalem. a jak te same srodki z genesisa amp blistry z kodami i jeszcze wino inj i bold genesis? dziala wszystko jak trzeba?


Genamed trzyma poziom juz od kilku lat i caly czas na topie az doczekal sie podrobek. Zaczeli wprowadzac zmiany w nowych partiach, powoli pojawia sie towar w kartonikach oraz kapslem z wygrawerowana nazwa firmy.

Genesis z kodami, towar pierwsza liga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
krzylo100
oxa BM jadł ktoś ?



KOKS99
Witam. Jakich firm obecnie oxa trzyma poziom?



krzykacz
Primus Ray, Platinium, Biosira (tą sam brałem), Euromed, BM, Titan, Bioniche np...



krzykacz
Z tego laba aktualnie lecę trena hexe - była mowa o tym kilka stron wstecz. Towar kozak, efekty po oralach BM widziałem/słyszałem że tak samo kozak jak inj.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej