SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163728

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170745
Testeryip
Ostatnio dużo dobrego słyszy się o nowej serii genesisa bił ktoś z tego bolda? I może pochwalić się efektami?


O boldzie są tu chyba z 3 strony wstecz, wystarczy kliknąć

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
Pytanie o propa i Tren A . Co wybrać Bioniche czy PRL ? Cena znacząco się różni wiec lepiej zapytam który klepie. Bioniche w białej butli .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5383 Napisanych postów 15403 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388203
obecnie leci tren a i prop z bioniche i jestem mega zadwolony, do tego leci tez ich wino i master wjezdza od jutra, narazie wszystko dziala jak ta lala

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 326 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7133
Prop jak i tren z Bioniche i PRL mega! Ja osobiście wolę PRL bo Bioniche mnie osobiście bardziej bolał,ale jakość soku w obu labach na plus !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
marrcii
Pytanie o propa i Tren A . Co wybrać Bioniche czy PRL ? Cena znacząco się różni wiec lepiej zapytam który klepie. Bioniche w białej butli .



Oba laby są na topie. Primus droższy, Bioniche tańszy. Jeśli wyznacznikiem jest tylko flota to nie ma problemu że weźmiesz Bioniche bo mimo różnic w cenach oba laby puszczają dobre soki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Asharein
Mam bardzo dobre doświadczenia ze środkami iniekcyjnymi BM Pharmaceuticals, a chciałem się dowiedzieć jak wygląda kwestia Provironu z tego labu.



Jestem na trenie hexa BM, podobnie jak koledzy włosy z głowy drę. Leci tylko to + propek.

Z orali z widzenia przede wszystkim jak i ze słyszenia orale wypadają tak samo dobrze jak inj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 255 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12280
piastoholik
Meta vermodje czy genamed?


obie dobre mety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1055 Napisanych postów 11477 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138934
genesis oxa na ta chwile..i trenik ace cybera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
dandi88
Panowie jak cypek i metka z Malaya?



Dobrze, obie pozycje. Solidny lab, niedługo zaskoczy nowymi rzeczami.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1055 Napisanych postów 11477 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138934
czupryn
jak genesis oxa na ta chwile.??.i trenik ace cybera
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium