SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12161189

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
arci25
MARCIN n2o
Arci wbij to sie przekonasz. 100mg/ml to i tak tam nie ma i nie bedzie. bo gdyby bylo to 700 trenu wytrzymać to był by wyczyn. A jak tam jest ile jest to dlatego dugi odczul tren bo leci juz 700week

Rozbawiłeś mnie tym 700 week, dzięki.


jw. Nie można szufladkować wszystkich razem. Każdy organizm jest inny, dla jednego 700mg week dużo dla drugiego mało i znośnie. Bez sensu poruszać taki temat.

MARCIN n2o

No dokladnie gdyby to byl tren 100% trzymajacy stezenie to pewnie polowa dawki by robiła konkretnie.



Polecam ugotować samemu tren 100mg/ml i sprawdzić. Na forum jest cudowny pimp widać, szkoda że to się nie przekłada na real. Biłem home made własnoręczny tren i przerobiłem w życiu troche towaru ug. W większości labów treny dorównywały trenowi własnej roboty, home made.
Co innego jak jakiś lab przesypie specjalnie mg/ml i goni towar za 200% ceny, by tylko wyróżnić się. Bo to sie opłaci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A pan Jang to co zawsze jest uczciwy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
prost4k
arci25
MARCIN n2o
Arci wbij to sie przekonasz. 100mg/ml to i tak tam nie ma i nie bedzie. bo gdyby bylo to 700 trenu wytrzymać to był by wyczyn. A jak tam jest ile jest to dlatego dugi odczul tren bo leci juz 700week

Rozbawiłeś mnie tym 700 week, dzięki.


jw. Nie można szufladkować wszystkich razem. Każdy organizm jest inny, dla jednego 700mg week dużo dla drugiego mało i znośnie. Bez sensu poruszać taki temat.

MARCIN n2o

No dokladnie gdyby to byl tren 100% trzymajacy stezenie to pewnie polowa dawki by robiła konkretnie.



Polecam ugotować samemu tren 100mg/ml i sprawdzić. Na forum jest cudowny pimp widać, szkoda że to się nie przekłada na real. Biłem home made własnoręczny tren i przerobiłem w życiu troche towaru ug. W większości labów treny dorównywały trenowi własnej roboty, home made.
Co innego jak jakiś lab przesypie specjalnie mg/ml i goni towar za 200% ceny, by tylko wyróżnić się. Bo to sie opłaci




Fakt faktem zgodze sie ze na każdego działa inaczej i odczujesz to inaczej. Ale np 700mg 100% finy to już kosmos.

Miałem własnie home made tren ktory był kozak a dawka nie szla duża. I szczerze jeszcze nie trafiłem z ug na rynku by tak robił jak własnie robiony. A robiony mial 50mg/ml

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MARCIN n2o
prost4k
arci25
MARCIN n2o
Arci wbij to sie przekonasz. 100mg/ml to i tak tam nie ma i nie bedzie. bo gdyby bylo to 700 trenu wytrzymać to był by wyczyn. A jak tam jest ile jest to dlatego dugi odczul tren bo leci juz 700week

Rozbawiłeś mnie tym 700 week, dzięki.


jw. Nie można szufladkować wszystkich razem. Każdy organizm jest inny, dla jednego 700mg week dużo dla drugiego mało i znośnie. Bez sensu poruszać taki temat.

MARCIN n2o

No dokladnie gdyby to byl tren 100% trzymajacy stezenie to pewnie polowa dawki by robiła konkretnie.



Polecam ugotować samemu tren 100mg/ml i sprawdzić. Na forum jest cudowny pimp widać, szkoda że to się nie przekłada na real. Biłem home made własnoręczny tren i przerobiłem w życiu troche towaru ug. W większości labów treny dorównywały trenowi własnej roboty, home made.
Co innego jak jakiś lab przesypie specjalnie mg/ml i goni towar za 200% ceny, by tylko wyróżnić się. Bo to sie opłaci




Fakt faktem zgodze sie ze na każdego działa inaczej i odczujesz to inaczej. Ale np 700mg 100% finy to już kosmos.

Miałem własnie home made tren ktory był kozak a dawka nie szla duża. I szczerze jeszcze nie trafiłem z ug na rynku by tak robił jak własnie robiony. A robiony mial 50mg/ml


Marcin, gdybym wiedział jak do tego podejść to dziś zamiast pomidorówki z ryżem po wczorajszym rosole gotował bym tren.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
kwestia dobrego prochu. Resztę można ogarnąć Trochę się tym jakiś czas temu zainteresowałem, i gdybym miał dostęp do dobrego raw to bym spróbował zrobić dla siebie co nie co


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2016-07-18 20:27:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7628
Panowie w który boldek celowac? Genezis, genamed, malay, alpha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2350
Ja obecnie bije genesis po przejściu z nexium jak chcesz to poczekaj 2 tyg na opinie . Na genesis zdrapki nikt nie narzeka alpha jak pewna to tak samo dobrze powinna śmigać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2219 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170696
Bierz genesisa w jedynkach ze zdrapkami, leci aktualnie, lepszego nie bilem

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Doomin
Panowie w który boldek celowac? Genezis, genamed, malay, alpha.


Jak ori alpha to najwyższa półka ug ale uważaj bo wałów lata ogromna ilość :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2350
Panowie ponawiam pytanie o tren a z Ap brał ktoś ? Trafił ktoś na nie działające AP z nowym checkiem ? Ja bije dekę i działa bo fayka off leci 500/week do 800 mg testa
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium