SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12139274

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 761
Panowie firma vermodje mówi to coś komuś? Chodzi glownie o winko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Acura prop dziala wiec pewnie cypio tez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2350
mariosuper87
Panowie firma vermodje mówi to coś komuś? Chodzi glownie o winko


Orale 1 klasa bierz ile udźwigniesz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
konar128
Acura prop dziala wiec pewnie cypio tez.



Acura tani ale solidne soki puszcza.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93259 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
mariosuper87
Panowie firma vermodje mówi to coś komuś? Chodzi glownie o winko


większość opinii o oralach są b.dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
morus90
vitaminaC
krzykacz
mrWodoo
lodzianin1
mrWodoo
Niedlugo przechodze na cypio. Co warte uwagi z underow?


napisz co masz do wyboru
jest dużo dobrych cypio na rynku


Alchemia pharma, androchem ale ich ostatnie rozlania lipne opinie maja, primus ray lab, platinum labs, acura pharma, alpha pharma, bioniche, shree, malay, titan healthcare, genesis


Platinium,
Primus,
Titan,
Alpha,
Shree,


Cypio z Titan jest jeszcze dobre ?


Ja bym sobie darował ... Kiedyś na tym leciałem i pierwsze rzuty wyblakłe opakowania klepały bdb pózniej te bardziej wyraziste 0 nawet meta nie działała...

Z cypio polecam nexium alphe i apex biłem wszystkie i działają swietnie

No wlasnie a krzykacz poleca....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93259 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
bo tutaj wszystko działa i wszystko nie działa %%
kolejna sprawa ze dużo firm ma kilku "producentów" i ug podrabiają ug
tak wiec dużo zależy od ogarniętego dila
z testem to najmniejszy problem , bierzesz flakon bijesz kilka lotek 25 zł badania
jak jest ok robisz zapas , jak nie bierzesz flakon z innej firmy i powtarzasz schemat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6347
Biogenerics miał ktoś coś tej firmy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
kamil89-k2
Mocny275
rudek111
Szukam opinii o tren ace Genesis z kodem itp.


na 12lat bycia ON ten tren wypadł do tej pory wg mnie najlepiej, miałem przerwe w biciu trena ponad rok wiec moze stad tez to WOW ale jest petarda konkretna


Jakie dawki tego trena lecisz?


Leciałem 1ampe ed czyli 1ml/75mg

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1308
dugii2
sebster
Ciekawe ja mialem trena ace 302 i cos nie dzialal jak nalezy a dawka na koniec szla 1,2 ml ed slabsze rozlanie im sie trafilo i to na maxa a szkoda bo po tym co sie czyta liczylem na cos zupenie innego.
I pisze ten co pimpuje domestos
nic nie pimpuje 301 dzialal jk trzeba master p npp tescie wszystko jest jak najbardziej ok a ze tren 302 jest lipa to raczej nie moja wina tylko tych co wlali gowno do flakonu i zmiana labu na nie wazne jaki dala pozytywny efekt a leci znowu polowa tego co nexa bilem . To forum mnie rozp*****la jak cos dziala to pimp jak jest ch**nia to antypimp szkoda gadac
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej