SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163993

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Cyber chyba nie daje EO do środków bo ogolnie sa dość gęste w porwonaniu np z androchemem wiec moze też swoje robić w porownaniu do innych firm. Tren ace np kolege bolał ja wbiłem z tego samego flakonu i nic nie miałem. Teraz bede miał nowy wypust to dam znać

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94412 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668857
Popson1992
MARCIN n2o
Ja bije non stop cybera i złego słowa nie powiem. Tylko ze ja mam zapas jeszcze ze starymi kapslami.


ze starymi tez bilem i cud miod malina!

To moj ktorys raz z kolei na kontakt z propem, wróciłem na malaya nic nei boli
ale dzisaj po treningu znowu goraczką prawdopodobnie po cyberze jeszcze mnie trzyma bo bola mnie miejsca po iniekcjach w hooj %- nigdy nie narzekałem na ten lab jak dla mnie n1 ale prop mnie torche zasmucił a zrobiłem spory zapas :(


bileś już wcześniej propy??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Może nie wtymacie , jak was boli dodawajcie sobie trochę długiego bezbolesnego estra, testa czy boldenonu, ja tam raczej rzadko czuje bół, nawet po b12 czy tationilu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Ja wbijam mastera i ace z Cybera już z nowego wypustu i wszysto elegancko wchodzi.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
MARCIN n2o
Cyber chyba nie daje EO do środków bo ogolnie sa dość gęste w porwonaniu np z androchemem wiec moze też swoje robić w porownaniu do innych firm. Tren ace np kolege bolał ja wbiłem z tego samego flakonu i nic nie miałem. Teraz bede miał nowy wypust to dam znać



zadna nowosc, kazdy organizm zareaguje inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14622
Uzywal ktos propa bangkok pharma? Nie ma o tym nic na necie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94412 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668857
vanguma
Uzywal ktos propa bangkok pharma? Nie ma o tym nic na necie


masz tyle propów na rynku elegancko działających że nie wiem po co kombinować na siłę
druga sprawa prop to tani srodek , weź butlę na próbę wbij kilka lotek badanie testa w labie 25 zł i wiesz czy masz testa w teście

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
wnc1964
Może nie wtymacie , jak was boli dodawajcie sobie trochę długiego bezbolesnego estra, testa czy boldenonu, ja tam raczej rzadko czuje bół, nawet po b12 czy tationilu.


Sprawa indywidualna, mnie nigdy nic nie bolało ,a przy łączeniu tribolda, z trenem a i propem lub cypio nie ma znaczenia.. Noga spuchnięta i ból przez 3 dni.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14622
lodzianin1
vanguma
Uzywal ktos propa bangkok pharma? Nie ma o tym nic na necie


masz tyle propów na rynku elegancko działających że nie wiem po co kombinować na siłę
druga sprawa prop to tani srodek , weź butlę na próbę wbij kilka lotek badanie testa w labie 25 zł i wiesz czy masz testa w teście


Po jakim czasie mam zrobic badanie na tescia i ile powinno wyjsc mniej wiecej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
masz skale i raczej powinno być dużo ponad normę i to bardzo duzo ponad normę... Nie ma mniej więcej


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-06-22 22:24:52

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium