SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163991

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
te pytania to nie tu. zamów sobie poczta. Albo powkładaj do słoików i zalej nutellą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 455 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12281
wincol
do czego masz dostep?


W sumie wiekszosci rzeczy, wlasnie sie zastanawiam jakie firmy sa co warte.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marcin kultury To przemytniczka nie przemytnik

co do środków koleżanko to:
krzykacz
Zabrania się podawania/pytania o sposoby przewozu/przemytu/przesyłu środków.



Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-04-24 20:55:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94411 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668857
Arkus P
Za każdym razem powtarzacie że na daty i nr serii nie ma co patrzeć w UG a teraz w przypadku AP jednak ma to znaczenie?
Ja mam tą niby dziwna z jakas długa data, enan, piękny rzadki bezbolesny sok jak zawsze działanie również pierwsza klasa


trzeba rozróżnić dwie sprawy , nie ma co patrzeć na daty bo są na oko bite.
A ja piszę ze AP są różne rodzaje i np. masz cypo z datą ważności 3 letnia i 4 letnią jak i 2 letnią no chyba ten sam producent co wypust nie bije innych dat.AP z Turcji już dawno wały zwozili lecz jak działające to nie wiem tak jak z cido z Egiptu poza ori latały ze 3 wersje lepiej i gorzej działające,
Lecz najprostsza zasada przy zakupach pytasz co bije kolezka i bierzesz to samo jak on zadowlolony.
a opinie z neta po raz setny powtórze można o kant tyłka wytrzeć.
tutaj wszystko działa i wszystko nie działa .
Z ap akurat jest jak pisze wystarczy poszperać w necie i pooglądać fotki , o działaniu się nie wypowiadam bo większość opinii o AP jest ok lecz są też i negatywne .Ori AP działało bez zarzutów . Lecz jedno trzeba przyjąć że jak firma ma dobre opinie pojawiają się klony ( niestety)

kasa to kasa i tego nic nie zmieni

Jak ori AP elegancki towar
tak samo jak Cyber jak ori jeden z najlepszych ug , lecz jjuż są wałki
dlatego zaufany sprzedawca , lub opinia kolegów z reala
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52790
cyklon00
Jakie pewne teraz treny i propy ? jakie firmy ? z gory dzieki za odp

Androchem na pewno. Poza tym Infiniti, Genamed (nie wiem jak teraz Tren, ale kiedyś był bardzo dobry jak na taką cene)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402353
cyklon00
wincol
do czego masz dostep?


W sumie wiekszosci rzeczy, wlasnie sie zastanawiam jakie firmy sa co warte.


no to np z tych co wiem ze u mnie dobrze dzialato tren i prop genamed, nexium, genesis ,
prop
z ap,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Ampuł
Panowie jesli chodzi o winko w tab w jakie celować?


Jedzone ostatnio Nexium, Altima bdb wins.


Shaq
jak oxa nexium trzyma poziom,czy lepsza vermo


Zmieniony przez - Shaq w dniu 2016-04-24 13:46:04


Dwie bardzo dobre firmy, z obu anavarow bedziesz zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70509
Panowie jak razak w 1ml amp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
wincol
jak masz dobre zródlo to spokojnie bierz AP, ja jeszcze nie spotkale m sie z tymi "innymi wersjami"


a jakie spotkałeś ?? z jaka datą ważności od daty produkcji ?? 2,3,4 letnią ?? bo takie lataja i która jest ok ?


enan alpcha ma wybite daty czuc pod palcem i 2 letnia date i w rogu nadole po prawerj dlugi napis to jest orginal i dzial pieknie szkoda ze tam malo org tera rteszta to syf bilem pare innych wersji enana syf
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium