SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163621

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
milus124
Co aktualnie jeżeli chodzi o metke i cypio?


Mety: z jedzonych - alpha, shree, cyber, balkan - świetne mety, z opinii z realu - genamed - bdb opinie znajomków

Cypio: z bitych - dose, genamed, biosira, pmp, a obecnie najczęściej Nordic - bez zastrzeżeń, z opinii z realu - shree - bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
Zwrócił z Was ktoś uwage, że tabsy mety z Genamedu (te pakowane w saszetkach) mają nierówne tabletki. Tzn średnica ta sama, ale wysokość się różni. Miał ktoś tak?

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Ja mialem metkę i turę z genamedu i nie zauważyłem różnicy tylko ja zakupilem to z dwa lata temu i otwarlem pól roku temu wiec może jakas stara seria

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
sluchaj, a miales w tej saszetce czy w opak plastikowym? Ja po otwarciu tej saszetki, mialem jeszcze woreczek strunowy w którym była spakowana metka.

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 930
ja tez mialem woreczek strunowy :) ale tabletki gladkie nie wiadomo czy placisz za mete za ture czy wino :)

Tylko w chorobie ceni się zdrowie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Panowie, produkty z Genesisa z kodami są ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
steroid_fa
sluchaj, a miales w tej saszetce czy w opak plastikowym? Ja po otwarciu tej saszetki, mialem jeszcze woreczek strunowy w którym była spakowana metka.

tak saszetka z woreczkiem

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Teraz jem turę kiedyś metke pakowane tak samo saszetka z woreczkiem strunowym w środku. Jedynie co mogę powiedzieć to to że tabletki są słabo sprasowane, po mocnym scisnieciu palcami rozlatują się.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
u mnie meta mega twarda... ogolnie kształt tabletki od razu przypomniał mi stare disco czasy ..... podwójne wiśnie itp ....

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7695
z jakiego labu oxa, bałkan czy ap?
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium