SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12162740

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94295 Napisanych postów 364217 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668461
majkel47
Metka z alphy ? Co powiecie?


jak ori AP to bardzo dobra

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
dugii2
no tak postaraja sie zeby bylo ladne to upierddd gdzie indziej


Nie sądze że to zamierzony zabieg bo przecież każdy widzi ile w strzykawkę nabiera , bardziej problemy z maszynami albo zleceniodawcą który dla nich to robi bo chyba każdy ma oczy i ładne opakowanie nie załatwi sprawy mniejszej ilości soku , no chyba że się mylę...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
ziki2000
dugii2
lodzianin1
liderio1
słyszał ktos o firmie medicare pharma? mam tren a ale jest polane po 0,8 i nie wiem czy bic


jak jest nie dolane to oddaj to niech w dupe sobie wsadzą taki towar ,firma jeśli to prawda do skreślenia totalnie




ech cyrk a chciałem ptestowac enana nie dsc ze zdzierają na sterzenaich to i na ilości soku w bm to samo w suscie kumpel mow ze jest nieplne 2 ml o dziwo umneie bylo pelno cyrk


Coraz więcej ładnych opakowań a gorzej z działaniem widocznie porywają się na coś co nie potrafią do końca ogarnąć jak genesis ,pseudo bm itd...


Genesis, Euromed to troche inna sytuacja jak Medical. 1ml/amp napełnia maszyna, nie wyregulowana odpowiedniu przekłamywała i lała z niedolewką, mogli to zrobić w jednej i drugiej firmie nieświadomie, dlatego jak sie słyszy to nastepne partie są już poprawione.

Medical, Scantel to sa male viale 2ml, je się rozlewa ręcznie tak samo jak 10ml viale, więc tam dobrze wiedzą ile leją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3349
Ja jestem zdania że to zwyczajna próba oszustwa, bo niektórzy jeszcze nie wiedzą że naiwnych ludzi już jest co raz mniej i każdy patrzy na to czy nikt go nie wykiwał. Jak dla mnie to dla mnie taka firma skreślona już jest na całej linii dzięki takiej opinii..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
chciałbym się mylić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94295 Napisanych postów 364217 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668461
było minęło , trzeba celować w co innego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Genesis mimo że nie dolany działa brałem propa i cypio i specjalnej różnicy nie widziałem od alphy czy shree bez pimpu piszę bo nic z tego nie mam, natomiast kumpel przeszedł na enana w beczułkach stary dobrze znany , desing i działanie było śladowe. Ja i tak bazuje na andro mają najlepszy stosunek cena vs jakość chyba że coś się zmieniło. Ogólnie omkę i prolo wyciągam z apteki , ostatnio czasem przybije ug jw genesis np propa czy cypio i nie narzekałem na działanie.
Wstawiłem jeszcze fotki trena i mastera, w tych większych pudełkach, na forum opinie żesą marnej jakości dil jak to dil twierdzi, że towar lux , do tego już przywykłem, z internetowych opinii , biorę pod uwagę tylko kilka osób.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94295 Napisanych postów 364217 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668461
działanie testów to akurat łatwo można sprawdzić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Mam pytanie o cypionat alchemia i euro pharmacies.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94295 Napisanych postów 364217 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668461
dead
Witam. Mam pytanie o cypionat alchemia i euro pharmacies.


wcześniej biłem testy z alchemii działały bez zarzutu
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium