SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163273

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94374 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
drMNK
150mg tego antka starczy?


Temat z ankieta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20224
Centos
Odpowie ktos czy deka z genameda jest git ?? bo npp chwalone.... bo nexium nie oplcalny interes 200mg na 1ml a znacznie drozej...


deka gena w porządku bij smialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
bojka89
drMNK
Jak antek z vermodje? Luzne blistry


Bdb, ogólnie orale z vermodje działają bdb. Na tą chwilę jeszcze testujemy tylko halo, więc niedługo będzie wiadomo, ale z tego co mi wiadomo to nawet halo jest real


Daj znać pliiizzz jak będzie z tym halo - też mnie mocno kusi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
deka genameda ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
witam Panowie,

dwa szybkie pytania..

Deka i Cypio (w ampułkach) Malay Tiger płyn w cypio i dece jest przezroczysty (jak woda) konsystencji gęstej jest ok ? wiem ze test raczej jest ok jak jest przezroczysty, natomiast deca ? (decanol 200)
Opakowania z wbitym logo malaya (zlotym) kod weryfikacyjny sprawdzałem na stronie jest ok, na ampulkach wbite napisy nie scieraja sie (koloru białego) data produkcji 07.2015 data do wbicia 2018 rok. miesiaca nie pamietam.. czyli świeży produkt, wypuszczają to jeszcze w ogole i jest raczej legit ?

jeden strzal tego i tego poszedl, delikatnie czuc ból w dupsku


i drugie pytanie wino w tabsach eurochemu jest ok na chwile obecna ?


z góry dzieki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 94 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3342
kulmasBAN
Lasix
Medicare Pharma slyszal ktos o tym labie ?


widziałem na forum obok
ładnie opakowane
jeszcze nie ma orali, ale juz tłuka
jak masz tanio to bierz, nic nie tracisz


a ty elite jestes niesprawiedliwy
moje pytanie było jak najbardziej na miejscu
skoro ktos tak pewnie pisze o pewnych sprawach w tym temacie
to musi liczyc sie, ze ktos go zapyta wprost%)


kulmas musze Cie zmartfić ale polecasz towar ludzi którzy pdrobiają dose, medicare pharma to ich nowe etykiety, pomijajac te globale, royale, atomy o ktorych każdy mówi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
comeback
bojka89
drMNK
Jak antek z vermodje? Luzne blistry


Bdb, ogólnie orale z vermodje działają bdb. Na tą chwilę jeszcze testujemy tylko halo, więc niedługo będzie wiadomo, ale z tego co mi wiadomo to nawet halo jest real


Daj znać pliiizzz jak będzie z tym halo - też mnie mocno kusi :)


Halo jest kozackie, w pl lepszego raczej nie uświadczysz po za vermodje i balkanem.

might9
Elo tren e nexium czy cyber? Mówia ze tren e z nexium obecnie najlepszy.. W co celować?


Dwa dobre treny, na podobnym poziomie jakościowym i cenowym. Biłem oba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Centos
Odpowie ktos czy deka z genameda jest git ?? bo npp chwalone.... bo nexium nie oplcalny interes 200mg na 1ml a znacznie drozej...


Czasami te 200mg lepiej klepie niz innej firmy 250-300mg...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 161 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10146
Pany jak stoi obecnie anapolon Abdi Ibrahim ? klepie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
dokladnie , cyp 200 mg tez nexium a klepie jak trzeba lepiej imo niz 250 mg innych firm , tak samo metka czasem lepiej dac wiecej pare zlotych niz leciec na walku przez kilka tyg


Zmieniony przez - MalyMati w dniu 2015-12-03 21:49:06
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium