SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12161276

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
dybuk6.6.6.
jw, omy walonej jest od zaj**ania


Egze
krzykacz
stasiustas1
dostalem omke ktora jest wyprodukowana przez Przedsiebiorstwo farmaceuteyczne Jelfa Sa czy to fake bo slyszalem ze to tylko czesi teraz robia ?


W życiu nie widziałem fake omo. A biję co rok, a obecnie od początku tego roku leci cały czas omo.


Ty tak poważnie ? , całe kartony widziałem


Jeśli los Was skazał na oglądanie tylko walonego towaru jak twierdzicie to nie pozostaje nic innego jak współczuć i życzyć lepszego jutra.


kikiklan
korwa koles mi mowil żeby wina z propem bron boze nie mieszac.......to już sam nie wiem w sumie było by lepiej bo mniej klucia....


No i ma rację, ale z drugiej strony jednak mniej kłucia ale ryzyko wzrasta. Desme mieszałem z olejami i było git. Twoja decyzja.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 955 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12563
i bądź tu madry....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 955 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12563
niechce se krzywdę zrobić ani wyladowac na izbie przyjęć z rozprutym dypskiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898



Podbij do niego, on wie wszystko

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 955 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12563
ahhahahah pierwszy raz pizne solo winko w dupala zobaczę reakcje a później pizne z testem zobaczymy......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2219 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170696
Ja bilem sam olej w tamtą środę w udo i do dziś boli jak chooy, kuleje cały czas, nie wiem w co się wbilem ale nie jest fajnie, także zastrzyk to mimo wszystko trochę loteria, a nie był to mój pierwszy czy tam 50 zastrzyk w udo ;)

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 581 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3974
wino w strzaalach to boli na drugi dzien jak postrzal z pistoletu gdziekolwiek dasz ,nigdy wiecej ,tylko tabsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 955 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12563
no to korwa doj**alem.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
wbiłem zambonu z testami myslę że ze 100 amp spokojnie
ciężko było powietrza się pozbyć bo wino się mocno pieniło
poza tym iniekcje ok było
jak nie chcesz się kłuć możesz wypić to wino

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
jak ma pic to lepiej oral i mniej p******enia i odruchu rzygania przynajmniej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium