SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PIWO dla Diabetyków, nadaje się na CKD !!! :-))

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no więc czytam sobie taką gazetkę dla diabetyków "Sens" i wyczytałem sobie ten artykuł myślę że zaciekawi ludzi co mają cukrzyce i są na CKD a lubią piwo (czyli np.: ja )

Mamy piwo dla diabetyków !

Możemy być dumni. Recepturę smacznego piwa dla diabetyków opracowała bowiem Polka, Elżbieta Żmijewska. Co więcej, wynalazek pani Elżbiety to w gruncie rzeczy jej praca magisterska, którą młoda uczona obroniła w czerwcu ubiegłego roku w warszawskiej SGGW na ocenę bardzo dobrą. Pani Elżbiecie udało się uzyskać pełnosmakowe piwo zawierające nie więcej niż 2g cukrów diabetyckie obciążających na litr (dla porównania - „normalne" piwo zawiera aż 22g takich cukrów) Badania na grupie kontrolnej tylko potwierdziły sukces projektu „diabetyczce piwo" wypite w ilości 400ml przez każdego z chorych na cukrzycę wolontariuszy, nie spowodowało żadnego wzrostu poziomu stężenia D-glukozy w ich krwi! Wiele wskazuje na to, że być może już niedługo wszyscy spragnieni złocistego napoju diabetycy będą mogli bez przeszkód oddawać się swojej słabości, a piwo przestanie dla nich być owocem zakazanym.


Więc skoro ma tylko 2g cukru na litr to można chlać będzie i chlać ciekawe jak z procentami i czy faktycznie smak będzie dobry, no i jeszcze kwestia Kidy będzie w sklepach i jaka cena ale nadzieja jest %-D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
niestety nei znalazłem nic na temat produkcji ale dowiedziałem sie że nie produkuja jescze ale podobno rpzpis jest żeby sobie samemu zrobić tylko ja go nie znalazłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Ale i tak alkohol na redukcji a szczegolnie na dietach ketogenicznych nie jest dobrym ponyslem

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75932 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754288
Mi sie nie przyda ale ciekawa informacja

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
a ja i tak bede pil Lecha

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
e tam po wprowadzeniu i po pierwszym pozadnym ładownaiu można se piwko sykac wiczorkiem jasn e ze nie litrami ale tka dla smaku usiąśc wieczorkiem z ziomalami i se golnąć, zakrześ lech dobry ale nie na ckd tylko kiedy bedzie dostepne w sklepach to piwko bo juz neimoge sie doczkeac%-D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ciekawe jak je uzyskała

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no włąsnie ciekawe nic w tym artykule o tym nie było bede szukał w necie cos na ten temat ale puźniej bo zaraz ide sobie pobimbac do gury *****em i chlac piwo bo zaliczyłem prawo karne prawo procesowe i ochrona obiektów i do neidzieli pije ile wlezie

no i ciekawe ile to powko ma %
trza bedzie poszukac po niedizeli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
I co z tego zema 2g cukru jak pewnie bedzie smakować jak super piwosz za 1.2zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
a czytałes cały tekst pisze że smakowo jest takie samo
ale fakt pisac moze a moze być inaczej zobaczymy pożyjemy oby było dobre i tanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
Sory ale pomysl czy baby znają sie na piwie. No chyba nie, wsyzstkie jakie znam pija gównianie gignersy i redsy owocowe które w smaku piwa nie przypominają. Piwo ma mieć smak piwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
moja kolzenaki pija lechy a nawet mam pare znajomych co by wiecej odemnie wypiły
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mężczyzna na aerobiku - opinie

Następny temat

Ile pić?

WHEY premium