SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 351192

...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez lodzianin1 z działu Ważne informacje. Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14759 Napisanych postów 235807 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1140892
Kontynuacja poprzedniego tematu http://www.sfd.pl/PH_alternatywa_dla_SAA_cz.2_-t919894.html

ZABRANIA SIĘ - PODAWANIA CEN / PYTAŃ / PRÓB / WSKAZYWANIA LOKALIZACJI KUPNA/SPRZEDAŻY PH ORAZ ZAMIESZCZANIA ZDJĘĆ!

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 6/5/2018 9:57:03 AM
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7179 Napisanych postów 60340 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 501168
j/w, inaczej lecą bany!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 412 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 11247
Cos dobrego zeby dorzucic na redu do testa w miejsce wina i zeby nie bylo to epi i hdrol to?

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 8841 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 604102
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 444
dragona
juz ci zadroszcze....
m drol jadłem w zyciu duzo ale na m drolu tak mnie muliło ze prawie nic nie jadłem tylko piłem odrzywki a 4kg zrobiłem i napuchłem jak swinia gorąco polecam

tomas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 118 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51294
szmond mozesz sprobowac m-dien, ponoc kosa. sam bede redukcje na nim wiosna robil

Znasz systemu cechę najgorszą?
Największe k***y najwięcej wyniosą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 8841 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 604102
kolekcjoner123
dragona
juz ci zadroszcze....
m drol jadłem w zyciu duzo ale na m drolu tak mnie muliło ze prawie nic nie jadłem tylko piłem odrzywki a 4kg zrobiłem i napuchłem jak swinia gorąco polecam

ja 4 tyg spokojnie jade na mdrolu. megace rozwiazuje problem apetytu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1135
Do ph testosteron jest konieczny? Miałem cykl na pro-trenie i chodziłem dużo bardziej nabuzowany no i przyrosty fajne były. Na jednym z forów piszą by nie podchodzić bez testosteronu a chciałbym odpalić mdiena lub pro tren na luty.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 42355
ktora teraz ph jest dobry co w kosmos cisnienia nie wyp*****la
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 444
ok do m-drol jadłes-piłes megace
cp co jeszce szło poza tym...tesciu i mega osłonki na watrobe
m-drol muił jak chooj bo ma 2a,to ne o megace choodzi a o dobre osłonki a wątrobe
o megace i tak i nie...piłem kiedys ten syrop 2 razy(on jest dla osób chorych na raka,raz miałem go od dila a raz od babci,wujek byl chory za grosze w aptece)wiesz jakie ten syrop ma skutki uboczne???ze pała nie staje odblok po nm konieczny
wiec do m-drol osłonki na watrobe tdcu,megace ok ale i jakis tesciu bo z chóóója dwóója

tomas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 42355
jaki ph jest taki delikatny jak po przerwie wracam zeby przyk***ic
4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ph godny polecenia

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok