SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 780609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Liver shield to osłonka na wątrobę a nie Odblok. Duże spadki po cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11816
Ajjjj pomyłka, PCT monster po cyklu brałem. Spadki zaskakująco małe, zacząłem brać MT ze 3 miesiące od powrotu do formy po poważnej kontuzji i bardzo mi to pomogło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Ktoś testował M-Sten z Brawna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
ja teraz cisne sns dymethazyne i kozacko zaczyna kopac drugi tydzien lece ubicie konkretne wytrzymalosc na plus tylko pompa za duza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15133
ile tab lecisz i jak dlugo zamierzasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11816
Po tej metce bralem Clomid nie Clomed, już mi sie te nazwy pier** W każym razie teraz jeśli wejde na cykl to chyba znowu Clomid wezmę.
I jedno pytania, te 6-Bromo nadaje się po jakichkolwiek cyklach czy raczej nie warte uwagi???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 129 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1147
BombelWks
ja teraz cisne sns dymethazyne i kozacko zaczyna kopac drugi tydzien lece ubicie konkretne wytrzymalosc na plus tylko pompa za duza


ssn masz na mysli ? :) ludzie bardzo chwala to d-zine, w polaczeniu z pro-tren przyrosty prze ogromne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11816
Hmmm a jakie dawki polecacie tego połączenia i jaki odblok? Może też się skuszę i zamówię.
Waga 102kg Staż 5 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 129 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1147
d-zine 2 max 3 tab pro tren 2 max 3 tab. odblok APTECZNY, jak nie masz skad to zagadaj ze sprzedawca zazwyczaj cos maja


Zmieniony przez - phmajsterph w dniu 2015-10-01 17:18:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
jaka profilaktyka przy tych "zabawkach" ? oprócz wątroby chodzi mi o kontrolę estro/prolki ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium