SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 780763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Sa inne niz na stronie tez biobre Epi z brawn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 617
dexterpro
od kiedy cykle robi się na białku,bcaa czy przedtreningówce?



wymieniłem co mam obecnie na stanie a białko wg braków w diecie i goście ktorzy byli na epi widziałem ze przed treningiem brali dodatkowo pre... dlatego zadaje pytanie czy oprocz epi livera kolagenu i witamin coś wdrażyć ?

I jak sprawdzić czy clomid altima nie jest podrobiony ? jakie powinienen miec stezenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 617
CLOMID ALTIMA 50 mg - 20 tabletek , jest ok na odblok po epi rx ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3377
rosco569
Sa inne niz na stronie tez biobre Epi z brawn


jak efekty podczas brania? bo ja skończyłem właśnie puchę i takie w miare efekty,rzeźba napewno się poprawiła.


Zmieniony przez - kumpel22 w dniu 2015-07-12 19:50:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Dpr tydzien jestem na Epi i z tego co zauwazylem to lepsze treningi pod wzgledem pompowania i zdaje mi sie ze nabija dobrze ale zdam relacje za 2 tyg wtedy napewno epi sie juz dobrze rozkreci :)poki co skutkow ubocznych zero troche mniejsze libido :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41866
sa jakies przeciwskazania na polaczenie EPI z Sarm GW?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6851
Pany sądzicie ze po buteleczce hrola z brawn rozłożonej na ok 5 tygodni na odblok podejdzie cos łagodniejszego czy listek kloma zarzucić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41866
kwestia indywidualna,ale po 4 tyg powinno zaczac blokowac wiec lepiej miej
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69199
szukaj na chwile obecna ph dragona, anabolic technologi i brawn i tylko u sprawdzonych sprzedawcow wszystkie tanie i dziwne ph to walki albo cos zupelnnie innego niz w srodku. unikaj firm cel, genaric labs, nutra costa, i cyberowych wynalazkow:)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium