SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 779790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6825
A co sądzicie o połączeniu epi + tren?
Po tych ostatnich informacjach chyba pewniejsze będzie Brown
Czy do odblok wystarczy clomid? Czy cos do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6825
Jakubphkoksu
Ja jestem na cyklu z tren-u czwarty tydzień i mogę powiedzieć że
Środek kosa 4'5 kg plus siła jak hercules! ! Ale co najważniejsze kształty ciało super wygląda a biorę jedna tabletkę narazie :) pozdro


Bierzesz solo?
Co masz na odblok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 94 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1439
Na odblokowanie mam PC rx bo nie mam dostępu na clomida ;/ przez to małe dawki . Osłonki teraz nie ale przy dwóch będę brać . Do tego witamina b6 600mg na Gino . Dieta masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
jaki sens takich cykli? chooya na tym zrobisz, jeszcze nie zrobisz dobrego pct (a z jakims szajsem od cybera to mozliwe) i bedzie kvpa

pamietam jak kiedys żarłeś coś a'la mdrol solo i chyba od tamtej pory nie zmądrzałeś zbytnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 94 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1439
A czemu ch## cykl ? Bo mała dawka ? Jak dla mnie lepiej mała dawka bo wtedy się nie pompujesz jak idiota:) ważne ze działa no a z odblokowanie mam nadzieje ze dam rade .

Ps: ja pamiętam ze mówiłeś ze mnie zaleje i po skończonym cyklu WSZYSTKO zjedzie :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 143 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3468
Jakubphkoksu
Ja jestem na cyklu z tren-u czwarty tydzień i mogę powiedzieć że
Środek kosa 4'5 kg plus siła jak hercules! ! Ale co najważniejsze kształty ciało super wygląda a biorę jedna tabletkę narazie :) pozdro



jakiej firmy trenik bierzesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 94 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1439
CORE LABS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4399
Core labs Tren + :) ? Ogólnie z cybera srodków jest kilka kos i kilka gówien ale każdy blokuje zdrowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 111 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6961
Witam,

Chcialem sie przywitac i napisac, ze od soboty startuje na epi,
Apex, z serwisu all...
Opakowanie wypelnione watą oraz plomba w postaci czerwonego paska pod zakretka.
Takze, moge , cos napisac w trakcie itd, plus wyniki badan na koniec , chyba, ze za duzo to nie wniesie do tematu,to olac.
Treningu nie bede rozpisywal, bo cwicze w domu hantle i gryf lamany, i tak robie wiekszosc cwiczen, dzialac dziala.
Zywienie 6/7 posilkow glownie teraz.miesa twarogi i mali wegli, chce troche zrzucic z brzucha i cos tam dorzucic masy jak da rade, albo chociaz wyciac lekko :x
Wiek 34, 182 cm, 95 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 94 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1439
Niestety ale prawda ja jakoś tylko wierze w te PH . Ale kosa to potwierdzam..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium