SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 779993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
feriaster
lukasz9023
Epi rx core labs 90 tab po 15mg, jakie opinie?


Jeżeli nadal partia czerwono-białe kaps lub szaro-czarne to wypier... z butów. Blok ogromny, ale działanie książkowe cuda się dzieją :) bez testa nie polecam tego brać, libido padnie raz dwa atrofia murowana po 7-10 dniach


Działanie książkowe ? jaja sobie robisz...pokaz mi gdzie działania książkowe epi to atrofia jąder po 7 dniach czy mocny blok...dosypka a nie epi :) epi to kosmetyk środek można brac solo i na pewno pierwszy miesiąc bez obaw o bloka, epi trochę działa jak IA w skrócie mówiąc

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4399
Zbierz kilka osób które brały różnych firm epi i porównaj wypowiedzi. To że na 10 osób przykładowo 4 dorwała atrofia to nie kwestia środka a kwestia człowieka. Ludzie po ostarynie mają bloka. Mało tego co to za towar który daje Ci możliwości rozwoju ponad normę startując z danego pułapu a nie blokuje ? Ingerowanie środkiem w hormony który nie miesza w hormonach to co to jest witamina c ? Na papierze owszem nie podnosi estro, prolaktyny, próby sa delikatnie zawyżone lecz blok jest mniejszy lub większy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak sie naczytałem dobrych opinii o epi to pomyślałem że wezme zamiast kreatyny ;) a to jednak nie jest tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
feriaster
Zbierz kilka osób które brały różnych firm epi i porównaj wypowiedzi. To że na 10 osób przykładowo 4 dorwała atrofia to nie kwestia środka a kwestia człowieka. Ludzie po ostarynie mają bloka. Mało tego co to za towar który daje Ci możliwości rozwoju ponad normę startując z danego pułapu a nie blokuje ? Ingerowanie środkiem w hormony który nie miesza w hormonach to co to jest witamina c ? Na papierze owszem nie podnosi estro, prolaktyny, próby sa delikatnie zawyżone lecz blok jest mniejszy lub większy.



Bo to co jest teraz dostępne to jest EPI tylko z nazwy... I wątię, żeby mona było obecnie dostać środek tylko samą epityną - z prostego powodu - nie przynosi ona takich rezulltatów jak się ludzie w większości spodziewają czyli po prostu muszą dosypać czegoś by się sprzedało.

Epitynę zaczęto używać w Japonii w latach 60 ubiegłego wieku jako silny antyestrogen w leczeniu raka piersi u kobiet...

Stosowałem jakieś 6 lat temu z pierwszych wypustów Brawna. Przy niskim poziomie BF wyszło mi więcej żył, mięsień stał się twardszy, bardziej zbity co pewnie było skutkiem zejścia wody. Zero bloku. Takie efekty przynosi EPI.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Dokładnie jak wyżej :) jak jest inaczej to macie dosypke i tyle :) epi brałem xx razy i wiem jak działa :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 94 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1439
Witam . Tren pro dawka jeden kaps starczy ? Pozdrawiam



Zmieniony przez - Jakubphkoksu w dniu 2017-02-25 14:33:39

Zmieniony przez - Jakubphkoksu w dniu 2017-02-25 20:27:56
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 257
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Nie zamieszczaj takich treści!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 257
nie rozumiem - co jest niezgodne z regulaminem? Macie tutaj dział realia - co warto brać? pytacie o firmy i dostajecie odpowidzi, a mnie interesuje wasze zdanie o epi, więc zadaje pytanie w temacie o ph... w internecie jest duzo firm z odzywkami i ph, ktore maja to epi(np. brawn). chce poznac wasze zdanie której firmy epi to faktyczne epi bez dosypek? co w tym pytaniu jest nie tak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
lodzianin1

ZABRANIA SIĘ - PODAWANIA CEN / PYTAŃ / PRÓB / WSKAZYWANIA LOKALIZACJI KUPNA/SPRZEDAŻY PH!



Przypomnij sobie to co napisane bylo w skasowanym poscie i to co wyzej zacytowane. Delikatna niezgodnosc jednak wystapila
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium